Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs egy értelmes...

Miért nincs egy értelmes pártunk sem?

Figyelt kérdés

2010-ben Fidesz szavazó voltam, 4 év alatt viszont teljesen kiábrándultam belőlük. A mutyizás, a korrupció, az megy... meg a saját zsebük tömése. Az MSZP se opció. Már régóta egy vicc kategóriának tartom.

Marad a Jobbik?



2014. márc. 20. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
így van.
2014. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hogy megengedjek magamnak egy allúziót Tolsztoj Anna Karenina című regényére: az elégedet szavazók mind hasonlóak, de az elégedetlenek mind a maguk módján azok.

Nem lehet egy normális pártot vizionálni, mert ami általánosságban rossznak tűnik a maygar politikai életben, az valójában mindenkinek más.

2014. márc. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert minden eddigi hatalmon lévő politikust csak a hírnév és a gazdagság, valamint a hatalom érdekelte, nem az, hogy rendbe rakják az országot és jó irányba tereljék a dolgokat.

Egy államférfi hiányzik ebből az országból, aki az országért, az emberekért politizál, dolgozik és nem a saját zsebét tömi.

2014. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Én a MoMa-t találtam egy értelmes pártnak, csak sajnos nem indulnak, így marad LMP vagy mivel a fideszt nagyon utálom az összefogás.
2014. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
inkább csak nem értesz a politikához,ezért bárki bármit fog csinálni te elégedetlen leszel
2014. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Marad az LMP, a szélsőjobbra nem érdemes szavazni.
2014. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Dick Esmen ***** válasza:
Tesz?
2014. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Nyerjen a Jobbik!
2014. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A demokráciában a hatalom a legfőbb forrása a népakarat. Nos hát látszik is az országon milyen is az a nép aminek a megtestesült akarata a rendszerváltás óta kormányoz.


Ha majd akar egyet a társadalom és tesz is érte, akkor majd lesz megfelelő párt is.

2014. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Joe Makepeace ***** válasza:
Marad a PM?
2014. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!