Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs egy értelmes...

Miért nincs egy értelmes pártunk sem?

Figyelt kérdés

2010-ben Fidesz szavazó voltam, 4 év alatt viszont teljesen kiábrándultam belőlük. A mutyizás, a korrupció, az megy... meg a saját zsebük tömése. Az MSZP se opció. Már régóta egy vicc kategóriának tartom.

Marad a Jobbik?



2014. márc. 20. 13:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mi az a "pm"?
2014. márc. 22. 00:19
 12/18 Joe Makepeace ***** válasza:
Itt kezdődik a magyar demokrácia csődje
2014. márc. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Miért csak nagy pártban gondolkodsz? Vagy 12 pártra lehet majd szavazni 6-án, szerintem nézz utána. A Fidesz úgy tűnik, nem tud róla, hogy rengeteg "hagyományosan" jobboldali szavazó már nem tartja őket hitelesnek. Jó részük éppen a jobboldaliságuk miatt kizárásos alapon a Jobbik-ra fog szavazni, mert nem talál mást. Érdemes viszont azért megnézni a többi pártot is, hátha akad megfelelő közöttük. Egyébként én a 9-es válaszolóval maximálisan egyetértek. Olyan vezetőink vannak, olyan politikai elitünk, mint amilyenek mi magunk vagyunk. Ami nekem a leginkább nem tetszik a jelenlegi és az elmúlt időszak politikai életében: a pártok magukat mindig más pártok tevékenységének tükrében identifikálják, sohasem a magukéban. Megy a másikra mutogatás, a múltra való célozgatás is, így fényezik magukat a pártok. De ha magukkal hasonlítjuk őket össze, milyenek lehetnének, milyennek kellene lenniük, akkor marad a "meztelen valóság". Egyik kutya, másik eb.
2014. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Minden kiábrándult fidesz szavazó aranyat ér. Sajnos a politika már rég nem rólunk szól, ebben is sikerült egy nemzetközi trendet követnünk,. A különbség csupán az, hogy máshol azért ennek ellenére is halad a szekér.
2014. márc. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kérdező! A pm a párbeszéd Magyarországért rövidítése. A Bajnai Gordon féle párt. Egy kis off: részemről sajnálom kicsit, hogy a baloldali pártok szövetségbe tömörülve indulnak, hiszen a programjuk nagyon eltérő és nem értek mindenkivel mindenben egyet. De sajnos csak így szövetségben van halvány esély a kormányváltásra. Naiv gondolat, de nagyon örülnék, ha az egymással acsarkodó pártok egymással acsarkodó hívei megtanulnának együtt gondolkodni, mert bár alapból azt mondom, hogy a jobbiktól a jóisten mentsen meg minket, de az elképzeléseik közt bizony van egy-két életképes és hasznos gondolat. Ugyanígy látok jót gyakorlatilag a baloldali tömörülés összes pártjának a programjában is. Ezeket lenne jó összekovácsolni egy programmá, de tudom, hogy erre az esély a nullánál kevesebb.
2014. márc. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A PM az libajnai pártja. Azé a Bajnaié aki kijelentette, hogy nem akar miniszterelnök lenni aztán mégis. Azé a bajnaié aki olyanokat ígérget, hogy az ország összes házát közpénzből leszigetelik meg német béreket adnak mindenkinek. Azé a Bajnaié aki a szavazatok kedvéért összefogott elmútnyócév gyurcsánnyal. Azé a Bajnaié aki ámerikából kapja az utasításokat, akinek több a külföldi támogatója mint a magyar.

Ha valaki szerint ez az ember komolyan vehető ott már problémák vannak.

2014. márc. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja és akkor a +42 ezer forintos nyugdíj, a 100.000 ft-os minimálbér és a létpénz bevezetés ígéretről még nem is beszéltünk :D
2014. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Joe Makepeace ***** válasza:
Megsúgom: Az E14 a Bajnai pártja
2014. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!