Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meghalt Welsz Tamás. Bedurvult...

Meghalt Welsz Tamás. Bedurvult a Fidesz kampánya?

Figyelt kérdés

[link]


Hány halott lesz még a demokratikus baloldalon?


2014. márc. 20. 18:56
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Látom, bizánci beizzította a plusz reggjeit. Érdekes módon tegnap még 25%-osak voltak a válaszai, ma meg már 60-70%. Az enyémnél nem volt semmi, most meg 0% lepontozva.


Miért mentegeted ennyire a politikai elitet? Ennyire mutyi alak vagy, hogy nem tűnik fel, hol csempészik bele a politikusok a szádba a lompit?

2014. márc. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek pluszregjeim, tényleg úgy tűnik, hogy ezen az oldalon van 5 baloldali vagy liberális, a maradék 15 jobboldali.


Nem védem minden áron a Fideszt, megvan róla a véleményem, de amikor rettentő ostobaságot mondanak róla, akkor véleményt nyilvánítok.

2014. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Én biztos forrásból tudom, hogy Hitler ölte meg saját kezével, mert ő népirtást csinál és világégést. Látszik, hogy ti semmit se tudtok róla, hogy megy ez. 20 deka ciánt dugott a végbelébe, nézzetek utána, onnan visszaszívódik a véráramba. A rendőrautó se igazi rendőrautó volt, egy gránátos SS-hadosztály vezette, ezt saját kézből tudom, mert épp a Dankó FM-et kerestem a rádión, de az összes környező frekvenciasávon csak a Horst Wessel Lied ment, én már azelőtt tudtam, hogy baj van, hogy megírta volna az újság.

Tehát ami fontos: terror, jobboldal, és természetesen a napi rettegés adagot duplázni kell!

2014. márc. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

5-ös már leírta a lényeget, de azért itt is kis adalék:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__549..


Igen, hát ez nagyon durva emberek, ami itt megy. És akkor beszélnek mindenféle afrikai diktatúrákról, ahol eltűnnek a rezsim ellenségei? hát kérem ... itt mégis mi megy? nem kell ehhez Afrika! Itt, az Unió közepén egíy az egyben ez megy, csak persze más körítéssel.


és valóban volt pár érdekes eset, amikor pont a fránya rendőrautó okozta a shockot, hogy leálljon valaki szíve. Az ész áll meg inkább, és én csak azt az egyet nem értem, hogy miért nincs ezekből nemzetközi botrány, és miért nem zárják már ki végre a frászba Viktorékat minden létező civilizált európai közösségből??? miért???


Ez is igazából a megfélemlítés része, amely kimondatlanul is arról szól, hogy "emberek azért jól gondoljátok meg, mit és hogy szavaztok, mert aztán esetleg következménye lehet ..". Már azon se lepődnék meg, ha amolyan észak-koreai módon ott lennének a civil ruhás rendőrök, besúgók a szavazóhelyiségekben, és aki nem rájuk szavaz, az eltűnik (ha már nálunk munkatáborok nincsenek, bár még lehetnek!). Ha ez így feketén-fehéren nem is látszik, a terrorizálásra mindenképp tökéletes eszköz. Nos, hát hajrá demokratikus választások! Tulképpen É-Korea is azt mondja magáról, hogy ott a 99,99% választja meg a diktátort demokratikusan, csak mindössze a körülményeket felejtik el megemlíteni....

2014. márc. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!