Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik hogy akarja integráln...

A Jobbik hogy akarja integrálni a cigányságot?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mit takar az náluk, hogy integrálni?

2014. márc. 20. 19:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

[link]


30. oldal aljától :)

2014. márc. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Akkor, ha jól veszem ki a programjukból, végső soron be akarják őket olvasztani a magyarságba.
2014. márc. 20. 23:16
 13/22 anonim ***** válasza:

"Csodálatos tényleg, hát még amikor az intézetben megedződött kölök 18 évesen kikerül a nagyvilágba."


Attól még, hogy senki nem mondja ki, nyilvánvaló, hogy az intézet nem olyan lesz, mint a mai intézet. Sokkal inkább mint egy katonai iskola, ahol rendet és fegyelmet követelnek meg.

2014. márc. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Valahogy a cigányokkal egyik párt sem tudott mit kezdeni, sehol a világon. Ha nem kesztyűs kézzel bánnak velük akkor jön az ejnye . bejnye, ha pedig tömik a pénzt az "oktatásukba, felzárkóztatásukba" akkor azt ki is dobhatják az ablakon., Észre kellene már venni , hogy azt az embert aki nem akarja hogy integrálják , felzárkóztassák, azt nem is lehet.
2014. márc. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Hát, a szokásaikat meg ezeket őrizzék meg, mert az kell. Mármint nem a lopásra gondolok meg ezekre... értitek.

De mindemellett éljen normálisan, dolgozzon, adózzon, taníttatja a gyereket, tartsa meg a törvényeket/társadalmi normákat.

2014. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Joe Makepeace ***** válasza:
Tudod hova integrálnám be ezeket...
2014. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell őket integrálni, de a civilizált viselkedésre tényleg meg kéne tanítani őket.
2014. márc. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
35%

Most olvastam először a Jobbik cigánykérdéseshez való hozzáállását. Nekem tetszik, és jó ötletnek tartom - ellenben én nem szeretnék látni beilleszkedett, normális-becsületes cigányokat sem. Egyszerűen a létezésük zavar. Persze ez reálisan ma már nem megoldható.


Kíváncsi vagyok mikor ébred rá a világ, hogy a fajelmélet közel sem légből kapott baromság. Remélem minél hamarabb.

2014. márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

A 18assal értek egyet, tényleg borzalmas ez az egyenlőség duma. Ezek szerint én egyenlő vagyok a szomszéd beltenyésztett egyedeivel? Már elnézést.


Nem rég a munkahelyemen az erkélyre kimentem, ami a főút felé néz. Láttam a járdán két cigány nőt, az egyiknek volt egy gyereke, a másik terhes volt, a karjában egy kisebb gyerek, hátul meg kullogott mögötte még egy gyerek. Beszélgetett a két nő, a 2 és fél gyerekes nő azt mondta az egy gyerekesnek, idézem. "Hú majd jön nem soká az 5., előbb meglesz a segélyem mint neked, hehe."



Nekem nem lenne bajom a cigányokkal, de mégis van, mert minden gyerek után kapják a segélyt, azért szülnek ennyit mert jól eltartja őket az állam.

2014. márc. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Na éppen ez az.

Én sem akarom, hogy beolvadjanak.

2014. márc. 24. 00:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!