Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják vagy nézik le...

Miért utálják vagy nézik le sokan a politikusokat? Irigységből?

Figyelt kérdés

Ha egy ország utálja a vezetőit, ott vagy diktatúra van, vagy a néppel van valami nagy baj...

Ha pedig egy országban nagy számú "vérengzések" törnek ki azért, mert nem a kedvenc párt nyer, akkor ott az országnak legalább két külön országra kellene szakadni vagy összefogni és megegyezni, nem? (nem pedig háborúzni. Habár az is egy felfogás, hogy a másik részt el kell távolítani, de ez nem túl humánus megoldás).


Mindenkinek meg van az esélye vezetni az országot vagy mégsem? Ha nincs kire szavazni, akkor simán bárki győzhetne...


Kire kellene szavazni és miért? Ti elolvastátok a pártok programjait valaha?



2014. márc. 23. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Többnyire igen, mert általánosítanak.
2014. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
én most a jobbik programjába belenéztem, a többibe nem tudok mert nincs is nekik
2014. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%

A beteges propagandagépezet annyira meghülyíti az emberek egy részét, hogy nem lehet velük mit kezdeni. És aztán ezek az emberek választják meg a Fideszt meg az MSZP-t újra és újra és újra és újra és újra, míg az ország tönkremegy. Azért, mert azt kell néznünk, hogy Magyarország, és személyesebbre véve mindenkinek a környezete épül le, pusztul, miközben egyeseknek milliárdok nőnek a bankszámláin, és semmit de semmit nem tehetünk ellene. Így marad az, hogy utáljuk őket.


"Ha egy ország utálja a vezetőit, ott vagy diktatúra van, vagy a néppel van valami nagy baj..."


Igen, mind a kettő.


"Mindenkinek meg van az esélye vezetni az országot vagy mégsem? "


Mindenkinek, akinek milliárdjai vannak, hogy tudja finanszírozni a kampányát.


"Ha nincs kire szavazni, akkor simán bárki győzhetne..."


Ez tök jól hangzik. Akkor ezt hogy is kezdjük el? Alapítsunk egy pártot, oké. Hirdessük magunkat. Hol? Internet? Senki nem fogja megnézni. TV? Ömmm. Ja... hánymillió forint egy darab reklám? És annak még 0 hatása van.


"Ti elolvastátok a pártok programjait valaha?"


Nem. Mindegyikbe (Na jó, LMP, Jobbik, 4K!; a Fidesz/MSZP nem tud olyat írni, ami miatt rájuk szavaznék) beleolvastam, de szerintem senki nem olvas végig egy ilyet az első betűtől az utolsóig. Meg nem is lenne értelme.

2014. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézz meg pár riportot, amikor pl. megpróbálnak kérdést feltenni egy parlamenti képviselőnek. Némelyik akkora paraszt, hogy csodálkozik az ember, hogy lehet életben egyáltalán.
2014. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nincs bennük semmi szeretnivaló.
2014. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Mert szenny emberek.
2014. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Sok embernek megfoghatatlan dolog, amit lát a politikusokkal kapcsolatban.állandó tv -s szereplés, parlamenti viták, és persze konspiráció.

ez is hozzájátszhat, ahhoz a képhez, ami a mai politikusokról kialakult a nép szemében.

2014. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Én például azért utálom őket, mert visszaélnek a hatalmukkal, na meg persze hazudnak. Ha neked egy ember hazudik, utána is szeretni fogod?


Amúgy a szétszakadáshoz kapcsolódóan:

Ha Budapest különválna az ország többi részétől, az lenne ám az igazán tanulságos. Ez az ország Románia szintjén van Pest nélkül.

2014. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Alig találok a wikipedia-n olyan magyar politikust, akinek az életútja a versenyszférában kezdődött és nem csókosként hivatalokban.


Lehetek irigy végül is arra, hogy munka nélkül szereznek milliókat, nekem is jól jönne, tudnék mellette továbbfejlődni, saját projekteket megvalósítani és nem mindig másnak dolgozni a betevőért.

2014. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert a legtöbb korrupt,hazug,pénzéhes gazember.
2014. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!