Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményük arról, hogy...

Mi a véleményük arról, hogy amely javaslat miatt az MSZP antiszemitázta Gyöngyösi Mártont 1,5 éven keresztül, azon javaslatot most ők is átvették?

Figyelt kérdés

[link]

Molnár Zsolt Összefogás szóvivő szerint nyilvánosnak kell lenni ki milyen más állampolgársággal rendelkezik a magyaron kívül magyar országgyűlési képviselőként.

Hitelesnek kellene lennie a baloldalnak és nem csak annak látszani. Bár már a látszatra sem adnak. Rosszul látom?



2014. márc. 24. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az aranyhal memóriájúaknak hiába mondod.
2014. márc. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
aranyhajnal?
2014. márc. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mégis kit érdekel manapság ez a kóceráj?

A Fidesznek a legfőbb riválisa a Jobbik!

2014. márc. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy lesz nagykoalíció!
2014. márc. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Az MSZP-sek azon háborodtak fel, hogy Gyöngyösi célzottan a zsidókat akarta listázni és nem a kettős állampolgárokat.

Az MSZP a kettős állampolgárokat akarja.


Amúgy ez is csak egy a Jobbik bénázásai közül. Az egészet ők is elrendezhették volna azzal, hogy a kettős állampolgárokat kéne nyilvántartásba venni és akkor nem lett volna zsidózás az egészből, ami miatt aztán később folyamatosan magyarázkodniuk kellett, mert hát ők nem zsidóellenesek.

2014. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jellemző, hogy értelmes indokot nem kaptam, csak valami lökött lepontozta a válaszomat.
2014. márc. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6: a Jobbik is a kettős állampolgárokat akarta felmérni, csak ez épp Izrael példáján jött elő, mert akkor épp a vele való kapcsolatot tárgyalták. A javaslatban minden kettől állampolgár szerepelt.
2014. márc. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Andizsuzsi ***** válasza:

"Jobbik is a kettős állampolgárokat akarta felmérni"


Gyöngyösi parlamenti felszólalása pontosan így hangzott:


"itt az idő, hogy felmérjük, hogy az itt élő és különösen a magyar országgyűlésben és a magyar kormányban hány olyan zsidó származású ember van, aki nemzetbiztonsági kockázatot jelent."


Ezt aztán persze megmagyarázta Vona, miszerint Gyöngyösi lányos zavarában mondott zsidót, és nem is arra gondolt. A dolog pikantériáját csak fokozza, hogy aztán kiderült, hogy az egyik ilyen "kockázat" épp maga Gyöngyösi.

2014. márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nem arra a sebtében elmondott szövegre gondoltam, hanem magára a hivatalos javaslatra. Abban pedig kettős állampolgár szerepel.

Nem tudom, mit kell még mindig ezen a mondaton lovagolnia egyeseknek.

2014. márc. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Andizsuzsi ***** válasza:

"Én nem arra a sebtében elmondott szövegre gondoltam"


Hát, ha neked egy parlamenti felszólalás, amit a képviselő úr papírból olvasott, sebtében elmondott szöveg, akkor persze igazad van. Bár egy képviselő sebtében se mondjon olyat, ami lassan mondva vállalhatatlan.


Mi a Jobbik hivatalos javaslata a témában? Linkelnéd?

2014. márc. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!