Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A választások után átlagosan...

A választások után átlagosan hány nappal van eredmény? Vagy van erre valami szabály?

Figyelt kérdés
Most fogok először szavazni, és nem tudom.
2014. márc. 25. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is most és én úgy tudom még aznap este vagy éjszaka... Ugye 4 éve voltt az h nem zárták le az urnákat és szavazhattak még. Ha nem is pontos eredményt, de egy megközelítőlegest biztosan fognak mondani és szerintem ott % ban nem mérhető hibahatárok vannak
2014. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szuperhivatalos, NVI által véglegesített eredmény kb. kedd-szerda magasságában lesz várható, de az mindig csak formalitás. Vasárnap valószínűleg még 23.00 vagy legkésőbb éjfél előtt el fogják érni a 99.99%-s feldolgozottságot
2014. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha még aznap elérik a 99,99%-os feldolgozottságot, akkor mi tart keddig?
2014. márc. 25. 21:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Az, h beérkezzenek a szavazatok külföldről is.Ez most, mivel a határon túliak is szavaznak, jóval lassítani fogja a rendszert.

De a 99% körüli eredmény már aznap este meglesz.

2014. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az exit pollok este hétkor már elég pontosak szoktak lenni.
2014. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz h az NVI hitelesítse ahhoz sok kézen át kell menni helyi választásin, megyei stb stb annyira nem vágom a dolgot. Lényeg az h az a végső amit az NVI hitelesített, de az eredményt már aznap este megtudjuk, csak nincs hitelesítve.
2014. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!