Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hozza fel a Jobbik...

Miért hozza fel a Jobbik mindig a zsidókat? Mi a baj velük?

Figyelt kérdés
Értem én,hogy felvásárolnak itt sok mindent mert gazdagok és befolyásosak,de azért vásárolják fel,mert van aki eladja nekik.De amúgy mi a baj velük???Légyszi kultúráltan írjátok már meg,nem a hülyeségre vagyok kíváncsi,de tényleg nem értem.

2014. márc. 26. 12:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%

A nacionalizmus sokszor jó politikai eszköz. Ha valaki nem tud egyebet, akkor ehhez nyúl.

Leegyszerűsítve a dolgot, arról van szó, hogy ha nincs ellenség, nincs veszély, az ember hajlamos elérdektelenedni, ezért kell ellenségképeket generálni. Ha már van, mitől félni, és van, aki azt ígéri, megment a problémától, akkor beindul a gépezet; és ők azt ígérik, hogy megmentenek a problémától.


Ehelyett inkább nemzeti öntudatra van szükség. Aztán ha valakinek eladó valami, és nagy szüksége van a pénzre, akkor nincs, mit szövegelni azon, hogy miért adnak érte többet.

2014. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De miért lenne a zsidó ember ellenség?A cigányt értem,tettek érte bőven,de a zsidók?
2014. márc. 26. 13:18
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
ellenség az, akit annak mondunk ... aztán már csak társakat kell találnunk az ellenségképünkhöz
2014. márc. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Mert a szavazók egy bizonyos egy kiadós zsidózással lehet megmozgatni, erre van kereslet.
2014. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
semmiféle ellenségképe nincs a Jobbiknak. Nem a zsidókkal van a baj, hanem a cionista zsidókkal, akik tulképp egy szekta. És ha te nem veszed észre hogy a magyar gazdaság leépítése, a fiatalok külföldre kényszerítése, a nyugdíjasok és az itthonmaradtak ellehetetlenítése egy tudatos megtervezett folyamat.. akkor nagyon baj afejedben. Nézz kevesebb tévét és emberekkel beszélgess.
2014. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Keress rá google-n: jobbik londoban rabbik, és okulj.
2014. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Nincs a zsidókkal semmi baj. Azért merülnek fel sokszor, mert van egy olyan sajnálatos helyzet, hogy a zsidó kultúra vadhajtásaként megjelent egy szubkultúra, ami az eredeti zsidó kultúrát kiforgatva egy elég szélsőséges, ultranacionalista alakzatot vett fel, melyre jellemző, hogy elveiben előszeretettel hirdeti a zsidó nép erőteljes érdekérvényesítését, akár más népek kárára is. És ezáltal sokszor ütközőpontok merülnek fel, ami sajnos feszültséget generálhat népek között, és sokszor általánosításokba is torkollik. Magyarán a zsidóknak is van egy "náci" tagozata, ami elég sok felfordulást okoz.
2014. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj a felvásárlással? Hogy is írjam le, hogy ne lincseljenek meg? Nem írnék regényt, ezért csak a teljesség igénye nélkül.


Élelmezés, gyógyszeripar, bankszektor. Ez a 3 alappillér.

A legnagyobb ütőkártyánk az élelmezés lenne.


Gondolj bele milyen lenne a saját hazádban éhezni (igaz, sokan máris éheznek), mert bár van rendeteg termőföldünk, de nem mi műveljük, és a terményt nem mi aratjuk, hanem aranyáron vesszük meg, ha nem akarunk éhenhalni. Van rengeteg folyónk, vizünk, de az sem a miénk, ezért azt is méregdrágán kapjuk. Mindezt feltételesen(?).


Ha egy ország nem tudja saját magának előállítani az élelmet, akkor meg kell vennie, márpedig onnantól kezdve szerinted ki diktálja az árakat? Ott a legmagasabb az ár, ahol a legnagyobb a kereslet.

Megszavazta a nép az unióba lépést, mert hú de jó lesz pl. a nagyobb piac. Helyette felvásárolták a gyárakat csak azért, hogy bezárják azokat. Nincsenek 100%-ban magyar gyárak! Semmit sem termelünk magunknak. Nem állítunk elő termékeket amikkel kereskedhetnénk.

Talán még a gabonát, de annak nagyon nagy részét kiviszik takarmány áron, majd visszahozzák élelmiszerként (persze arra is van példa, hogy mindezt csak papíron). Külföldi cégek adnak nekünk munkát és minimálbért, amiből külföldi cégek termékeit vásároljuk meg. Ha mégis magyart veszel, az már drága, mert az a néhány talpon maradt magyar(?) üzem, nem tud az óriásokkal versenyezni. Hozzáteszem hogy sok magyar cég becsülete is igen csak megkérdőjelezhető.


A jobbiknak nem a zsidósággal van baja, hanem azokkal, akik ennek a folyamatnak irányítói, részesei. Sajnos sok magyar van, aki eladná az országot is, ha osztanak le neki belőle.

Hangsúlyozom, nem érdekel ki a zsidó, és ki nem az. Ültem már én egy asztalnál izraeli zsidóval is, és nem köptem szembe, nem szidalmaztam, ő sem bántott engem.


A baj ezzel van: [link]

2014. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2014. márc. 26. 22:00
 10/16 anonim ***** válasza:
41%

Karl Marx zsidó filozófus írta 1928-ban:

"A zsidó nép egészében lesz a saját megváltója.. A világuralmat más fajok megsemmisítésével fogja elérni és egy világköztársaság alapításával, amelyben mindenütt csak a zsidóknak lesznek állampolgári jogai."


Na pl. ha ez 1000-szer rosszabb, mint Hitler tettei.

2014. márc. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!