Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem zavar, hogy a...

Titeket nem zavar, hogy a közmédiát a kormány gyakorlatilag ingyen kampányeszköznek használja?

Figyelt kérdés

Elég gyakran hallgatom az MR1-et és engem már nagyon zavar. A 2010-es választások előtt még egész korrektnek tűnt az adásuk, vicces volt reggelente hallgatni, ahogy pártállástól függetlenül mindenkit megfingattak reggelente élő adásban. Aztán a média törvényt követő elbocsájtások óta egy nagy kalap sz@r az egész. Pl Csűrös Csilla rendesen fájdalmassá tette a 180 percet.

A 2014-es kampány indulása óta a rádió a kormány első számú lejáratógépezete. Ma például a déli krónika 12:01kor indult, de már 12:04kor majdnem kikapcsoltam, mert a hírek helyett gyakorlatilag folyamatosan híreknek álcázott Fidesz kampányrizsa és baloldali lejárató hadjárat ment.

Nem vagyok sem Mszp szavazó, sem baloldali, de azért ez már mégis csak túlzás egy "kicsit". Vagy csak én látom így?


2014. márc. 26. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%

süt az írásodból, hogy még ha megszédülsz, akkor is balra esel el.

amúgy engem nem zavar.

2014. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
De ilyen a jobboldali szolgamédia. A kultúra hiánya, ha megnézed hogy egy baloldali médium mennyire széjjelkérdezi a baloldali intervjúalanyokat akkor nagyon szemmellátható a külömbség. Pl. Havas, Kálmás Olga. Azért ATV mert más baloldali értékelvű Tv sajnos nincs. Csak ugye az egy szűk területen elérhető Magyarországon.
2014. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

'különbség' - bocsi.

Amúgy engem fordítva is zavarna de nagyon.

2014. márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%

Mi azaz MR1?


Nekem egyszer a Klubrádió miatt ment fel nagyon a pumpám, amikor a valamilyen Szilveszter volt az Opera igazgatója és a valaki tán zsidó karmester lemondta inkorrekt módon a fellépését mert a fidesz náci :D ...


És az a műsorvezető, talán a bolgár úr, a rádióban akinek irritáló hangja is van mellé, ilyen érezhetően szókiforgató sunyi hangstílusban akart mindenféle olyat belelátni az egészbe, meg azt a krapekot ezért felelőssé tenni, hogy az valami hihetetlenül undorító volt.

Még beszélni sem hagyta, mert akármit mondott, kiforgatta a szavát és nem is hagyta végig mondani, csak lökte a saját hazugságát, mindezt olyan irritálóan provokatív hangon, hogy egy állast kiérdemelt volna az biztos.


Én az ilyenek miatt szívből örülök hogy AgyhalottKlub rádiót beszüntették, mert azt a gusztustalan hazugság áradatot megkellet állítani így vagy úgy.

A fideszes média szépíteni szokott, a mszp-s meg rondítani.


Ha híreket akarok hallgatni, megnézem mint mond a Kuruc, az szidja mindkettőt.

2014. márc. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"süt az írásodból, hogy még ha megszédülsz, akkor is balra esel el. "


Kedves első válaszoló, ha figyelmesen végigolvastad, direkt leírtam, hogy nem vagyok baloldali szavazó. De azért köszi a hozzászólást :D

2014. márc. 26. 22:52
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az M1 híradójától is kivagyok. Ugyanez. Gusztustalan ez az undorító lejárató kampány, meg a fideszes rizsa.


(Én sem a baloldalra fogok szavazni!)

2014. márc. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

De, nagyon irritál - de sajnos ezt eredményezte a 2/3-os fidesz-győzelem (MTVA megalapítása, a közszolgálati média fidesz-uralom alá hajtása, a nem mikrofonállvány műsorvezetők, -szerkesztők, riporterek kirúgása a Kossuth Rádióból és a köztévéből).

De szerencsére nem vagyunk az állami médiára szorulva, ha tájékozódni szeretnénk.

2014. márc. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

mivel ez mindig így volt, még ha zavart is akkor már annyira hozzászoktam, hogy nem is tudom zavar-e.

Ha új banda jött az mindig seggbe rúgta az régi garnitúrát az állami csatornáknál.

Választások előtt pedig a regnáló kormány hirdetését fújták.


"Vagy csak én látom így?"


szerintem csak kevés választást láttál, vagy szűrővel figyeled a dolgokat.

2014. márc. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Persze a vezetőváltás az tök általános ilyen esetben. Sem a 4 évvel ez előtti sem a 8 évvel ez előtti választások idején nem vettem észre, hogy ennyire erősen nyomulna a közmédiában - mivel Kossuthot hallgatok, így leginkább ott- az aktuális kormánypárt.
2014. márc. 27. 01:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Csűrös Csilla már 1,5 éve nem műsorvezetője a 180 percnek. :)
2014. márc. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!