Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hitgyülisek erőlködésén...

A hitgyülisek erőlködésén csak röhögni lehet?!


2014. márc. 27. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Én úgy szoktam, hogy ha nevetni akarok, akkor megnézek egy vígjátékot, egyébként meg nem foglalkozom más vallások dolgaival.
2014. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Engem is hidegen hagy, hogy mit csinálnak a szertartásaikon. A videó sem erről szól.
2014. márc. 27. 12:54
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Röhögniiiii?Inkább sírni,tökre teszi a családok életét,a miénket már tökre tették!Mindenki kerülje el aki jót akar magának,a családjának,és a pénztárcájának!Tapasztalatból mondom!
2014. márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Most egy olyan kérdést tettél fel amit nem is tudsz alá támasztani. Nem látom sehol h a hitgyüli csinálta volna a videót, esetleg maga Németh Sándor elismerne ilyet. Ha még a videó készítője oda is tartozik akkor se maga a hitgyüli készíti ezt a videót, hanem egy tagjuk. Bár nem tudni h tagja vagy nem tagja annak a szervezetnek.
2014. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dick Esmen ***** válasza:
8%
A hitgyüli egy vicc lenne,ha nem volna ekkora befolyása.De van,és így nem tudok rajta nevetni.
2014. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aha az okosok most már letértek arról h a zsidóknak milyen hatalma van, hanem most már a Hitgyülekezete rendelkezik a legnagyobb hatalommal? Szerintem egy hitgyülekezete világ összeesküvésnek lehetünk szemtanúi és Németh Sándor lesz az új világ vezetője, mert szövetséget kötött a reptoidokkal.
2014. márc. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

Én a Jobbikodon is csak röhögök.

Mondjuk a Hitgyüli még náluk is szánalmasabb.

Mondjuk egy ilyen idióta szektának nem túl nehéz a legszánalmasabbak között lennie.

2014. márc. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, várjuk meg, ki nevet a legvégén!
2014. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!