Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolja a bal oldal...

Miért gondolja a bal oldal azt, hogy aki Magyarnak vallja magát, és fáj neki Trianon az rasszista, sőt mi több náci?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 17:55
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Hogy elmondjam mennyire nem vagyok rasszista. A kint élő románok(oláhok), szlovákok (tótok), szerbek, ukránok, több száz évig éltek velünk békességben. Én nem(és egy hasonlóan gondolkodó ember sem) a románokat, szlovákokat stb. bántom. És nem is utálom őket. Ők nem tehetnek Trianonról. Viszont egy-két politikus magyarul a vezetőség igen. Ők hergelik az elcsatolt területeken élő népeket a magyarok ellen. Alapjában miért utálnának minket?
2009. dec. 17. 19:33
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
A szlovákok többségét nem kell gerjeszteni, utálják a magyarokat. Románoknál is ugyan ez.
2009. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
51%
szerintem már az eu miatt nincsenek olyan komoly határok ezért inkább nem területben hanem anyagi kárpotláson kéne gondolkodni hiszen magyarországtól rengeteg erdőt termőföldet bányákat vettek el ami nem kis értéket képviseltek.
2009. dec. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

Honnan gondolod? Akkor miért éltünk több száz évig békességben?

Azért mert nem utálták a Magyarokat. Az más kérdés, hogy nekik miket hazudnak rólunk. Ők úgy tanulják, hogy Mátyás király az ő királyuk nem pedig a Magyaroké. Erről mi tehetünk?

2009. dec. 17. 19:37
 25/44 A kérdező kommentje:
Igen teljesen igazad van ebben is. Hiszen Erdélyben található a legtöbb bánya. És nem egy aranybánya is.
2009. dec. 17. 19:38
 26/44 anonim ***** válasza:
66%
te jó ég ki ne tartaná hasznosnak ha Magyarország anyagi kártérítést kapna?pedig van ilyen a lepontozásból ítélve valakikbe tényleg belenevelték rendesen a jobikgonoszfasisztanácirosszat.
2009. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
47%

Azt biztos nem kell bizonyítani senkinek, hogy a Trianon lényegében Magyarország tudatos gyengítése volt (és sok más mellett az jelenleg is). Bár bánt, de úgy gondolom, felesleges vitatkoznunk a múlton. Megtörtént és kész... A jövőnkön ez nem segít. Mint ahogyan a Jobbik jelenig programjának egy része sem. Igen tökéletesen eljutottak odáig, hogy vesszen Trianon, kérdés hogyan? Talán "félelmetes' hadseregünk, esetleg a zsidókat megszégyenítő pénzügyi helyzetünk révén vívhatnánk ki a területeket "visszacsatolását"? Egy minden téren legyengített országnak szerinted lehetnek követelései? Szlovákia megenne minket reggelire... Erre a kérdésre (persze, ha minden jó úton halad) majd 20-25 év múlva bőven ráérünk visszatérni..., nem hinném, hogy már most ezzel kellene kampányolniuk... (ráadásul abszolút buta, húzás, mert az amúgy sem rózsás hírnevüknek, nem hinném, hogy pont ez használna, hosszútávon NEM KIFIZETŐDŐ..).

A beszólásokról: tényleg előfordul az, hogy a gárdisták (hirtelen felindulásból -> "persze, inkább ezen akadjunk ki, mint a hirtelen felindulásból történő késelések miatt", mi?) lehülyézik a másikat, de abszolút nem jellemző (most ne a kurucból induljunk ki, mert a gárda nem egyenlő kuruc), viszont a másik oldalt annál inkább! Nem kell példákat felsorolnom, nézzetek szét ezen az oldalon (tisztelet a kivételnek), aki nem vallja ezen emberek eszméit, az indokolatlanul: iskolázatlan, rasszista, antiszemita, és persze náci (holott, nácik már rég nincsenek)....

18:13+18:39: Hmmm, és ha azt mondanák, hogy oké, büntessünk meg minden bűnözőt (a legtöbbjük, persze, cigány lenne, gondolom ez számodra sem kérdés...), az tetszene? Mert, ha te ebben a formában tudod "bevenni", akkor adhatják ebben a kiszerelésben is...

19:15: Maximum talán ott, hogy eltúloznak egyes dolgokat (ami egyes "magyar-érzésű" embereket felháborít), fordított esetben (cigány, meleg felvonulás) csupa jót irkálnának. Tudom, hogy mint "médiának" az a feladatunk, hogy egy adott célközősösséget célozzanak meg (na meg persze ahonnan kapják a "kenyeret"), de néha ezt túlzásba viszik...

2009. dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
10%
a másik jó kérdés, hogy mit kezdenél, pl.: Erdély esetében, mit kezdenél annyi románnal? Egyáltalán ott élő magyarok hozzánk akarnak tartozni (személyesen tapasztaltad vagy csak Morvai mondta neked?)?
2009. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Minden normális magyart bánt trianon aki mást mond azzal tényleg nincs valami rendjén. Amugy pedig én nem vagyok jobbikos. De nem akarom tovább türni a tényt h Szlovákiában..1 országban aminél még énis idösebb vagyok egy több mint 1000éves ország ,,maradványait'' gyalázzák a saját földjén.Valamit csianlni kell nem lehet ezt tovább türni. 1re nagyobb az emberekben a gyulölet valahol kifog törni.
2009. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
63%

Kedves Kérdező!

Hagyd őket, ne is törődj velük! Csak sajnálni lehet ezeket itt... És attól félek, hogy egyre több az ilyen, csak tudnám, mitől! A 17 évemmel úgy érzem, tisztábban látom a dolgokat, mint a legtöbb liberális, komcsi...

Szerintem azért fáj nekik, mert félnek.

Szebb Jövőt!

2009. dec. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!