Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolja a bal oldal...

Miért gondolja a bal oldal azt, hogy aki Magyarnak vallja magát, és fáj neki Trianon az rasszista, sőt mi több náci?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 17:55
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
56%

Sok gyava birka. Ha az oseink igy gondolkodtak volna akkor ma nem lennenk. Hany ember aldozta az eletet a hazaert? Ti meg eladnatok az egesz orszagot egy par Turo Rudi-ert.

Sehonnai bitang ember,

Ki most, ha kell, halni nem mer,

Kinek drágább rongy élete,

Mint a haza becsülete.

2009. dec. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
8%
Most olyat mondok ami fájni fog. Szlovákia "10 éves" múltjával hősök nélkül előrébb van mint mi. Na hol él több bitang ember????
2009. dec. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Baloldali létemre semmi hasonlót nem gondolok. Én is magyar vagyok. Tényleg! Miért gondolja a jobboldal, hogy aki baloldali, az nem lehet hazafi?
2009. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
6%

"A 17 évemmel úgy érzem, tisztábban látom a dolgokat, mint a legtöbb liberális, komcsi"


Ez jó, és a 17 éveddel tovább látsz a vesszen Trianon skandálástól? Itt nem áll meg a gondolatmenet öcsi.

2009. dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

Szerintem egy-két tizenéves is többet tud, mint aki idősebb, de vörös zászló által elvakított.

Azért örülök, hogy egy-két értelmes ember is válaszolt. Mert, aki a történtek után is bal oldali azt sajnos nem tudom értelmes embernek nevezni.

Most itt nem az évek száma számít( bár én is idősebb vagyok, mint Szlovákia, nagyapámat meg magázhatná), hanem ki mennyire tud minél több ismeretanyagot gyűjteni, és nem csak egy nézetet vallani.

2009. dec. 18. 13:03
 36/44 anonim ***** válasza:
Mégis hogy lehet egyszerre több véleményen lenni?
2009. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

"Mert, aki a történtek után is bal oldali azt sajnos nem tudom értelmes embernek nevezni. "


Kedves kérdező, el foglak keseríteni. Magyarországon sokkal több baloldali van, mint hinnéd. A Fidesz például éppen balról előzte be az MSZP-t. Ha következetesen jobboldali, piacpárti, magánosítást támogató és keresztény-nemzeti jelszavak mentén politizálta volna végig az elmúlt 8 évet, most a fele annyian sem szavaznának rájuk. A Fidesztől a megszorítások visszavonását várják azok, akik megsértődtek a kormányra, de jövőre nagy lesz a csalódás...

2009. dec. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Bocsánat, én nem vagyok öcsi, de még hugi sem neked!

Vesszen Trianon skandálása? Olyat nem szoktam. De azzal sem lenne baj. Valakinek kis is kell mondani, nem?

2009. dec. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
Az oroszok kiöltek belőlünk minden nemzeti érzést, amit most az elmúlt rendszer emberei folytatnak. USA-ban minden kertben ki van tűzve a nemzeti lobogó, és mindenki büszkén kihúzza magát, nem sunnyognak a szomszéd államoknak mint a hugyos kutya.Nem vagyok egy szentfazék, de ebbe már az ördög keze is vastagon benne van. Akik meg annyira féltik a romákat a kirekesztéstől, hát megkaptam én már a romáktól ,hogy hülye magyar, meg cifrábbakat is, sőt van olyan roma aki kerek perec megmondja, hogy ki nem állja a magyarokat. Szóval a kérdésre csak azt válaszolnám: mert a baloldal vagy annyira ostoba, hogy nem látja, nem érti nem meri tenni a dolgát, vagy mivel a múlt emberei, nem is akarnak változtatni.
2009. dec. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
01:14: Miért, valaki említette itt talán, hogy szereti az ősembere... izé cigányokat?
2009. dec. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!