Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan, aki azért lett...

Van itt olyan, aki azért lett euroszkeptikus, mert járt Ukrajnában, Szerbiában, esetleg Törökországban is, és jobban tetszik neki az ottani életstílus, mint a Nyugat-Európai?

Figyelt kérdés
Mert én így vagyok vele. Az élet nem egy rohanás, az emberek kedvesek, őszinték, vidéken kb. olyan, mintha egy Western-filmben lennél, nyugodtság van, jobban szeretném, ha Magyarország inkább erre a miliőre és a Kádár-rendszerre hasonlítana, mint a túlhajszolt Angliára, Benelux-államokra stb.

2014. márc. 29. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

:DDDD


Értékelem a humorod, kérdező, csak sajnos az irónia szóról az itt kommentelők 95%-a még életében nem hallott.


A magyar euroszkeptikusok úgy azok, hogy nemhogy a felsorolt országokban, de még Prágán túl sem jártak életükben, és ott meg Bécsben is csak egyszer-egyszer.


Ilyen háttértudással tudják ők a kurucot olvasgatva, hogy Svédország meg Anglia egy élhetetlen lyuk és nekünk kell szerencsésnek éreznünk magunkat, hogy hozzánk még nem törtek be a retkes bevándorlók meg a feminizmus!


Ők ezt tudják, mert szerintük a kuruc egy hiteles hírforrás, ami a kinti helyzetet objektíven, a statisztikailag átlagos svéd kisváros statisztikailag átlagos polgárának a szemén át mutatja be. Így felesleges is elmenni megnézni a svéd poklot, ha egyszer olvasott róla 3 cikket, amiben volt vagy 10 kép is! Az elég!


De én a helyedben nem állnék meg ilyen országoknál: ismerősöm mutatott képeket a tádzsikisztáni útjáról, na ott aztán a helyiek között volt ám chill. Igaz folyóvíz meg elektromosság nem, de az nem zavar senkit. A békés élet garantált (csak a hópárducoktól kell néha félni).

2014. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3%

http://www.youtube.com/watch?v=7naBEpKKgEI

http://www.youtube.com/watch?v=EfF07HSsfGc

Jártam egyiptomban és angliában is. Angliában nagyjából az a helyzet mint pesten. Rengeteg bevándorló van és az emberek nem veszik észre egymást. Nagyon elhidegült. Egyiptomban meg nagyon barátságosak az emberek. Nincs rohanás, nyugodtak, mindenki elvan. Sokszor imádkoznak naponta és tényleg nem olyan stresszesek. Megvan a betevő falat , de tény hogy nem gazdagok. Viszont kb mindenki jól elvan a másikkal. Sokkal kádáribb, nyugodtabb.

Viszont persze ami közel van zsizraelhez ott népírtás van meg stb. szóval ott nem jó. Bármikor kilőhetnek drónokkal stb. Szóval nyugodtan élnek ha kicsit fellendülne a gazdaság tökéletes lenne. Nincs az a rohanás. Angliában mindenki siet de senki nem ér oda sehova. Szóval kb mindenki mobilozik ötszázszor utazik egy nap még is kb egyhelyben toporog. Egyiptomban viszont sokkal nyugodtabbak az emberek. Ha egyiptom gazdagabb lenne pl mint törökország akkor közel tökéletes lenne.

2014. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

ez szerbia hát nem csodás

[link]

2014. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Ukrajnát kivéve jártam ezeken a helyeken,de nem tudnának annyit fizetni,hogy ott éljek,nekem nagyon nem jönnek be az ottani emberek,kivétel a törökök azon része akik nem árnyékban barnultak le.Sokkal inkább irigylem az osztrákokat,na az a nekem való hely.Nyugodt szép környezet,kulturált emberek.Ott se rohan senki és szórakozásra, kikapcsolódásra valahogy mindig van idejük,igaz ők megtudnak élni napi 8órai munkából is.
2014. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Szerbiaban jartam mar többször is es nagyon tetszik. Tudom,hogy mire gondolsz, sok minden jobb ott mint Magyarorszagon, megertem a szerbeket, hogy miert nem akarnak az unioba belepni, de ott is meg sok mindenen kell dolgozni...
2014. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5ös.megkérdethetem hogy Szerbia mely részén voltál?
2014. márc. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!