Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gréczy-nek vagy Schiffernek...

Gréczy-nek vagy Schiffernek van igaza ebben a kérdésben?

Figyelt kérdés

Direkt nem írom le az álláspontomat. Senkit nem akarok befolyásolni.

[link]



2014. márc. 30. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:

hát, itt azért több kérdés is felmerült:


1. Orbán Gyurcsány kijáróembere lenne? Én nem hiszem, de értem, hogy Schiffernek ez már nem fért bele, mert ő sosem engedne az elveiből, ilyen minimálisan sem.


2. Önkormányzati pozíciók? Itt teljesen értelmetlen Gréczy érvelése, magától értetődő, hogy minden bejutott párt kap pozíciókat, az lenne baj, ha nem így lenne.


3. Gréczy azt mondta az interjúban Rogán Antalról, hogy nagyon okos ember. Ha a kontextusból kiragadjuk, ez is furán hangzik. Amúgy nem értem, miért baj, ha nem kőbunkó az ember a vitapartnereivel.

2014. márc. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem egy dologról volt szó, hogy csak úgy valakinek igaza legyen.

Egyfelől ma olyan a politika, ebből következően a politikai szemlélet, hogy mindenki igyekszik kihasználni a lehetőségeit, politikusként pedig ilyen akad bőven. Ebben az értelemben Orbán és Gyurcsány összedolgoznak. És közben akár utálhatják is egymást. Talán nem is a kulturáltság miatt van ez így, hanem jól felfogott, önmérséklő érdekből. Mindketten (és híveik is) tudják, nem tisztességesen járnak el, de ha átlépnek egy határt a másik mószerolásában, az is azt fogja csinálni, és az visszaüt. Jól látszik, hogy az ügyefogyott nagyszájú Buday mekkora eredményt tudott felmutatni. Néhány kis hal, rettenetes erőfeszítésekkel, Gyurcsánynak pedig még arra is gondja volt, hogy közben cukkolja.

Schiffer igazságát nehéz érzékelni. Ő más politikát hirdet (ma is), miközben ez nyomokban se látszik. Pontosan ugyanaz az anyázás, ugyanaz a ide-oda hajbókolás. Aki vizet prédikál, de közben bort iszik, annak milyen igazsága lehet?

2014. márc. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gréczy érezhetően lement politikusba és hozta az MSZP-nél és Fidesznél is szokásos színvonaltalan és teljesen primitív vádaskodást, Schiffer pedig ezekre értelmesen válaszol, illetve rávilágít az MSZP-SZDSZ oligarcha vonalára. Nekem ez a Kóka amúgy mindig is elvtelen üzletembernek tűnt.
2014. ápr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Basszus!

Most néztem meg egymás után ezt a Schiffer interjút, meg azt, amit tegnap Kálmán Olga készített... És megbántam, hogy nem mentem el szavazni. Az LMP-re!

Respect neki, ő tűnik eddig a legnormálisabbnak a jelenlegi politikusok között!

2014. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Majd négy év múlva barátom!
2014. ápr. 9. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mintha sokat számított volna...

A körzetünkben (vidék) a Jobbikban látták az alternatívát :(

2014. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!