Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tanácsolsz, kire szavazzak?

The Lizah Reloading kérdése:

Mit tanácsolsz, kire szavazzak?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni, meg nem is értek a politikához kb semmit, de felelősségteljesen akarok dönteni mindannyiunk j9vőjéről. Kire ikszeljek?
2014. ápr. 1. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
SMS párt:D
2014. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%

Természetesen a Jobbikra.


Kirájhekker válaszát olvashattad.

2014. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Árrá szávázok, akik segíjt adnak és főznek gulyást,és sört is adnak:D Kolompár Dzsennifer
2014. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Le fognak pontozni, de szerintem teljesen mindegy, hogy kire szavazol, csak ne a Fideszre. Kormányváltás biztosan nem lesz, viszont arra van reális esély, hogy ne legyen újra 2/3-os teljhatalmuk.
2014. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ennek a választásnak az a tétje, hogy lesz-e valódi rendszerváltás, ami akkor lesz, ha a komcsik nem jutnak be. Én erről álmodom.
2014. ápr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%

most csak azt tudod eldönteni, hogy maradjon-e a fidesz vagy menjen


ha azt akarod, hogy leépüljön az orbán rezsim, akkor a baloldalra kell szavaznod


ha nem rájuk szavazol, vagy egyáltalán nem szavazol, azzal orbánt tartod hatalmon


szomorú, de ez van

2014. ápr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Csakis az MKKP-re!Ők a legjobbak,és a programjuk minden magyar ember számára tökéletes!
2014. ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Én az MSZP-re szavazok, de csak akkor, ha adnak afrikai útlevelet:D
2014. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
Akárkire, csak NE A JOBBIKRA!
2014. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

"most csak azt tudod eldönteni, hogy maradjon-e a fidesz vagy menjen

ha azt akarod, hogy leépüljön az orbán rezsim, akkor a baloldalra kell szavaznod

ha nem rájuk szavazol, vagy egyáltalán nem szavazol, azzal orbánt tartod hatalmon"


Mivel a Jobbik már jócskán beérte a baloldalt, ezért ha kormányváltást akarsz, a Jobbikra szavazol. Na meg amúgy is. Az egyetlen párt, akinek nincs köze ahhoz: "HOGYAN TEGYÜK MÉG JOBBAN TÖNKRE MAGYARORSZÁGOT" A többi már bizonyított.


szomorú, de ez van

2014. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!