Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai Gordon miért nem...

Bajnai Gordon miért nem egyedül indul, miért állt össze "ezekkel"? És ha már összeállt akkor miért a full ny*morék hiteltelen M. A. lett a miniszterelnök jelölt?

Figyelt kérdés

no offense!

a privát véleményemet fogalmaztam meg MA-ról, ha tévedek javítsatok ki!


A kérdés: mivel tudták rávenni Gordont, aki magasan a legnépszerűbb politikus a VOKS szerint, hogy ne egyedül induljon egy szakértő kormány igéretével, és ha már részt is vesz ebben a csupa s***fej által összehozott bohócparádéban, akkor miért nem Ő a miniszterelnök jelölt?


Van itt olyan aki Bajnaira szavazott volna de az Összefogásra nem akar?


2014. ápr. 1. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Én Bajnaira szavaztam volna, de az összefogásra nem fogok. Inkább maradok az LMP-nél.

Bajnai meg lehet, hogy a gazdasághoz ért valamennyire, de a politikához tök hülye. Bepalizták, hogy csatlakozzon hozzájuk és hozzon néhány szavazót. Szerintem legalábbis ez történhetett.

2014. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha az EGYÜTT2014 egyedül indult volna, attól még ott lett volna a többi párt (MSZP, DK stb.) is és ezzel megosztják a szavazókat és megint ott tartunk, hogy esélyük sincs. Gyurcsány például azzal segítene a legtöbbet a baloldalnak, ha visszavonulna a politikától a DK-t pedig feloszlatnák.
2014. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Mert hazáruló cionisták gyülekezete akik végső menékükben mint a patkányok összefutottak... szánalmas.

hajrá Jobbik a haza nem eladó!

2014. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
hát igen, Bajnai ott cseszte el, hogy nem alapított egyedül pártot. Én tuti rá szavaztam volna. Így marad a jobbik.
2014. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha látott volna esélyt, hogy egyedül a parlamentbe jusson, nem állt volna össze velük.
2014. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert Bajnainak elment az esze.
2014. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én néztem az összefogás ünnepségét vasárnap.

Bajnai még viszonylag normális volt de Mesterházy beszéde szó szerint visszataszító volt.A karaktere,a kiállása,az ocsmány poénjai..egy idióta.

2014. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Egyszerű példát tudok erre mondani.

Tegyük fel, hogy külön indulnak, és az eredmény ilyesmi:

Fidesz: 25%

MSZP: 10%

Együtt-PM: 10%

DK: 10%

25% jóval több, mint 10%, azonban 10%+10%+10%=30%


Na ezért.

2014. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%
Bajnai Gordon szcientológus.
2014. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a múltkor se tetszett neki a meló.
2014. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!