Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem elképesztő,...

Szerintetek nem elképesztő, hogy Orbán ki se mer állni egy nyilvános vitára?

Figyelt kérdés

És még tudnám sorolni a dolgokat, el se tudom képzelni hogy szavazhat valaki egy ilyen pártra. Nem látnak az emberek a saját szemüktől? Tényleg elhiszik hogy Magyarország jobban teljesít? Mert aki igen az nem ebben az országban él.

Amerikában például a választásokhoz hozzátartoznak a nyilvános viták. Ha ezt elutasítanák akkor ott rögtön nullára csökkenne az adott párt népszerűsége. Magyarországon mégis meglehet csinálni ilyet.

Annyira tehetetlennek érzem magam. Mivel még nem vagyok választókorú így nem is tudok mit csinálni a dolgok ellen, de látom például hogy az iskola évről-évre kevesebb pénzt kap (most már semennyit). Meg még rengeteg dolgot tudnék felhozni.

Emberek, ti jót akartok ennek az országnak?



2014. ápr. 1. 21:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
Ebben semmi hihetetlen, elképesztő nincs. Pontosan ezt vártam tőle. Nem vállal be olyan szerepléseket, ahol papír nélkül kéne beszélnie.
2014. ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az a helyzet hogy oké, van pl. egy szép 4-es metró (ma mentem vele), de én nem nagyon látok javulást más téren. Infrastruktúra? Jó, ott vannak az új buszok, de ugye mindent valamiért cserébe. Nagyon sok ember lett kihasználva és kisemmizve az utóbbi négy évben. Örülj hogyha a gazdagabb rétegbe tartozol, mert akkor tényleg úgy láthatod hogy jó munkát végzett a fidesz. De tőlünk nem is tudom hány milliót vettek el a magánnyugdíjas dologgal.

A paks 2-t pedig nem csak így kellett volna eldönteni. Előzetesen fel kellett volna becsülni hogy gazdaságilag megérné-e. Egy ekkora beruházást nem lehet csak így ész nélkül elkezdeni. Ráadásul lehet úgy járunk hogy még nekünk kell majd fizetni környező országoknak, hogy azt a többlet energiát "leadhassuk". Ugyanis leállítani még drágább lenne a reaktort. Ez van Franciaországban is (ezeket amúgy egy BME-s ismerősömtől tudom aki energetikai szakra jár).

2014. ápr. 1. 22:24
 13/18 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
61%

Én ma megnéztem egy M1 híradót és a végére már majdnem fideszes lettem.


Nem csodálom, hogy aki minden nap ezt bámulja, annak kicsit szétroncsolt az agya.

2014. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Az egyetlen, amit remélek, hogy valaki képes lesz leváltani őket.

Azt remélem, hogy sok választó polgárnak van tele a f**za.

Remélem, hogy ezeket az embereket azért nem látom megnyilvánulni, mert FÉLNEK!

Igen, ebben a magyarországban aki nem fideszes, az jogosan fél. Ha egy ilyen ember a nyílt utcán elmondaná a véleményét, sok agymosott birka rontana neki.

Remélem hogy vannak elegen olyanok, akik ezt nem tűrik tovább, és örömmel látom amikor egy ilyen oldalon sok ilyen embert látok!

2014. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%
A Fidesz az elmúlt 4 évben kb. tízszer akkora kárt okozott, mint az előző 8 év alatt az MSZP. Kórházakat zárnak be, egészségügy lenullázva, bezzeg stadionokra mennek a milliárdok értelmetlenül, trafik-mutyi, új atomerőmű aminek a törlesztését az ükunokáink is fizetni fogják. Magasabb és többféle adó lett bevezetve, mint az előző kormány alatt. Sorolhatnám nap estig. Nem mondom azt, hogy a Gyurcsány-Bajnai kormány marha jól teljesített, de a Felcsúti Ramszesz sokkal jobban elcseszte a dolgokat. A Fideszesek olyanok mint egy vallási szekta, hívők, akkor is a Fideszre fognak szavazni ha már pucéran és éhezve mászkálnak majd az utcán. Hiába mutogatnak az előző 8 évre, nem lehet a mostani aktuális dolgokat is a Gyurcsányékra fogni visszamenőleg. Itt volt nekik a 2/3-juk + a 4 év, hogy bebizonyítsák, hogy ők mekkora fa.sza gyerekek, aztán tízszer akkora kárt okoztak.
2014. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
Ha az Mszp tizedekkora szemétségeket csinált volna mint a narancsbőrűek, már rég szedegetnék a bérelt bel- és külföldi huligánok a kockaköveket.
2014. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Azért nem áll ki vitázni,mert ha jól tudom,eddig minden vita után elbukta a már gyakorlatilag megnyert választást.

Magyarország természetesen csak egyeseknek teljesít jobban,de nekik sokkal jobban.

2014. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!