Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A családból csak én kaptam...

A családból csak én kaptam "levelet" Orbántól? (. )

Figyelt kérdés
Soha semmilyen Fideszes aláíró ívet nem írtam alá, meg soha semmilyen Fideszes dolgot sem. Alapból enyhén szólva nem szeretem a Fideszt, most meg egyedül én kapok levelet Orbántól hogy szavazzak rá, meg a helyi Fideszes polgármesterre. Miért csak én kaptam egyedül a családból ilyen levelet?
2014. ápr. 1. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a bejelntett lakcím szerint kidobja a számítógép....
2014. ápr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Különleges ember vagy.

Vagy engem például telefonon hívtak. Hívott Gyurcsány, Bajnai, Orbán. Akkor most én is különleges ember vagyok?

2014. ápr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy az vagyok???? Komolyan.igen bírom az okoskodókat akik nem tudnak választ adni a kérdésre, de csak pofáznak, osztják az észt.
2014. ápr. 2. 07:15
 4/6 anonim ***** válasza:

""Soha semmilyen Fideszes aláíró ívet nem írtam alá""


Én sem írtam alá semmit sem jobboldalnak sem baloldalnak mégis nemrég telefonon hívtak egy baloldali rendezvényre a telefonszámomat honnan tudják fogalmam sincs!


Hát elmondtam a véleményemet az illetőnek - rögtön le is tette a telefont!

2014. ápr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, ettől nem lesz neked jobb érzés, de én is kaptam két olyan párttól levelet (a szokásos szórólapok mellett), akinek sem aláíró ívét nem írtam soha alá, sem más közöm nem volt soha hozzájuk.
2014. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez az egész pofátlan. Zargassák a pártok a saját híveiket akik pl aláírtak valamit.
2014. ápr. 2. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!