Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem azt hogy a...

Csak én érzem azt hogy a kormány kétszínű az oroszokkal szemben?

Figyelt kérdés

Szóval adott ugye az oroszoktól kapott hitel az atomerőmű építésére ami szerintem jó,de akkor mért megyünk ellenük EU-n belül meg hogy így a kijev úgy a kijev meg beülünk minden NATO gyűlésre.

Nem jobb lenne inkább csöndben,sunyiba maradni míg lefolyik az egész ukrán vs oroszország.

Mert putyinra ránézve nekem az jön le hogy nagyon nem szereti a kétszínű embereket.


(Főleg hogy megjósolták hogy a következő ország amit megtámad mi leszünk)



2014. ápr. 2. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%

"Csak én érzem azt hogy a kormány kétszínű az oroszokkal szemben?"


PONTOSAN az is a dolga. Orbánéknak mindig a "status quo"-t kell nézni, a megállapodás még Krím annektálása előtt történt, ergo a krími események függvényében akár még simán visszavonható is lenne. Más kérdés, hogy az orosz atomüzlet magasan a legjobb a jelenlegi palettából....

2014. ápr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%

"(Főleg hogy megjósolták hogy a következő ország amit megtámad mi leszünk)"


Ez egy irreális hülyeség.


Egyébként sem támadott egyelőre meg senkit, hanem csupán egy történelmi orosz területet annektált, amelyben -hoppá, egész véletlenül- orosz többség lakott.


Ezen kívül is, hadd ne elemezzem már a Krím és Magyaro. közötti különbségeket az orosz biztonságpolitikára vonatkoztatva.... mi lóf... vagyunk, a Krím meg valóban fontos volt nekik. Minden szempontból.

Csak azt csodálom, hogy eddig nem lépték még ezt meg.

2014. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Shai-Hulud ***** válasza:
16%

Igen, csak te érzed azt. A magyar kormány nem kétszínű, hanem teljesen egyértelműen az oroszok seggét nyalja.

(Olyan jó volt tőlük függeni 45 éven keresztül, hátha fel lehet újítani a gazdasági befolyásukat!)


"egy történelmi orosz területet annektált, amelyben -hoppá, egész véletlenül- orosz többség lakott."

És amelyik -hoppá, egész véletlenül- egy másik ország területe volt. De ezzel ne is foglalkozz, ez csak egy apró mellékkörülmény...

2014. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Hogy milyen az oroszokkal szemben az egy dolog. Sokkal fontosabb, hogy én úgy érzem, a kormány mindenekelőtt a magyarokkal szemben kétszínű.
2014. ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
nem az oroszokkal kétszínűek, hanem velünk. eladósították az országot megint 30 évre, ez szimpla hazaárulás
2014. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Eleve , hogy lehet népszavazás nélkül atomerőművet építeni amikor minden normális országban csökkentik a számukat???
2014. ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Értem részben igazatok van,de azt amúgy se felejtsétek el hogy az atomerőmű a legtisztább energia jelenleg.

Nézzük meg németországot,leállították az összes atomerőművüket mert majd ők lesznek az elsők akik tiszta környezetbarát energiára váltanak,aztán hoppon maradtak mert most meg veszik külföldről jó drágán az áramot mert a szélerőmű nem termeli meg teljesen az áram felhasználását.

Readásul drágább is.

Mielőtt jönne bárki hogy én védem a kormányt (éngem hidegen hagy ki ül a székben) ez egy teljesen jó ötlet volt,amúgy is az atomenergia rettentően tiszta mert a kéményén nem füst jön ki hanem meleg levegő és kész.

Katasztrófa esetén is csak 30km-es sugarú körben kell evakuálni az embereket.

Egyébként azt hogy megjósolták hogy minket is meg fog támadni nem hülyeség,egy amerikai iró tavaly kiadott egy könyvet amiben leírta hogy Krímet az oroszok elfoglalják,és így is lett.

2014. ápr. 2. 14:32
 8/15 anonim ***** válasza:

"Eleve , hogy lehet népszavazás nélkül atomerőművet építeni amikor minden normális országban csökkentik a számukat???"


Cumiznak is vele rendesen. Nincsen normális alternatíva, ami kiváltaná az atomenergiát. Magyarország a harmatgyenge gazdaságával főképp nem engedheti meg magának, hogybaromi drágán "kiváltsa" - még viccnek is rossz- az atomenergiát a megújuló sz.a.rságokkal.

2014. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Pontosan köszönöm,másra amúgy se lenne pénz, áram meg kell.
2014. ápr. 2. 14:42
 10/15 anonim ***** válasza:

"Nézzük meg németországot,leállították az összes atomerőművüket" mert Merkel veszelyben erezte magat egy törtenelmi tartomanyi valasztasi vereseget követoen (a zöldek kormanyoznak a szocikkal Baden-Würtenbergben 2011 ota es a CDU 50 eve eloször került ott ellenzekbe)


Az EU energiapolitikaja is atomenergiaparti, ami önmagaban meg nem erv, mert nem minden, amit az EU csinal, az jo is. Viszont Nemetorszagot es foleg azok az orszagokat leszamitva, amelyek a vizeromuveket gazdasagosan tudjak üzemeltetni, szinte mindenki foleg atomernergiara tamaszkodik. A nemetek azota több barnaszenet is ergetnek, mert nincs eleg energia foleg delen, ahol a nagy iparvidekek vannak! Ez milyen szuper környezetbarat!


Az atomenergia kikapcsolasa egy politikai es nem egy szakmai döntes volt, ami miatt mar jo nagyot cumizik a nemet lakossag, mivel az aram azota joval dragabb, es nem az iparral, hanem a lakossaggal fizettetik meg az atallas költsegeit. Majd meg nagyobbat fognak cumizni, ha az iparnak a szubvenciot vissza kell fizetniük az EU Bizottsag döntese miatt (az eljaras most folyik).

2014. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!