Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek melyik pártra...

Szerintetek melyik pártra fognak többen szavazni és miért?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Fideszre a legtöbben mert elég sokan vannak akik jól élnek és bejött nekik az orbán rendszer.(ők eddig is jól éltek)


vagy nagyon csőlátásúak vagy nem mernek valami újat kipróbálni stb.


De én Jobbikos vagyok tehát remélem azért hogy nyerünk csak a Fidesz a legvalószínűbb idén:)

2014. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

SZavazni sem kéne mert már most eldőlt hogy a Fideszé az újabb 4 év, a miértje pedig a sok nyugdíjas, akkor a hiszékeny emberek akiknek tetszik a rezsicsökkentés, és a még nagyobb hazug ígéret a Családok segítése címszó.

Ezt Orbán mondta, szerinted ha ilyenek hagyják el a száját, nem fognak százezrek, rászavazni? Dehogynem.

Mert a Jobbik mit tud felmutatni, azon kívül hogy a cigányokat akarnák majd szegregálni, meg parádézni, őket ezek miatt pláne nem veszik komolyan..

Az Mszp lejáratta magát Simonnal, nekik sem lesz jelentős szavazatuk

21F

2014. ápr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
milyen eredeti kérdés, wow
2014. ápr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szerintem a Fideszre fognak szavazni legtöbben mert már több választást is megnyert. Na meg persze pénz beszél kutya ugat. A jobbik semmi olyat nem igért ami az embereknek jó lenne.

Pl melyik munkanélküli szavazna rájuk?

2014. ápr. 3. 11:28
 5/10 anonim ***** válasza:
A Jobbikra, mert az egyetlen politikai erő, mely a nép érdekeit képviseli.
2014. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ági 22 válasza:
27%

"A Jobbikra, mert az egyetlen politikai erő, mely a nép érdekeit képviseli."


Te is egy olyan agymosott idióta vagy, mint a fidesznyikek, csak náci kiadásban.

2014. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mi is a nép érdeke???? Nem a pénz???

Amúgy meg a jobbik sem gondolja komolyan, hogy az embereken segítsen. De nem mondhatja azt, hogy "szavazzatok rám, had lopjak én is miliókat"

2014. ápr. 3. 11:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor ezzel az erővel állítsuk vissza a királyságot, mert úgyis mindig mindegyik párt lopni fog :)
2014. ápr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A jobbik is csak ígérget.
2014. ápr. 3. 12:37
 10/10 Ági 22 válasza:
A jobbikosok is csak álszent fa..szok, a húsos fazék érdekli őket is. Nagy mélymagyar nemzeti gyökerek, de azért ott ülnek a vastag fizetésükért, bort isznak, vizet prédikálnak, ahogy a mostani narancsködös sza..rháziak.
2014. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!