Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az összefogásra fognak...

Akik az összefogásra fognak szavazni, azok erre nem gondoltak?

Figyelt kérdés

Úgy látom a mostani helyzetet, hogy a baloldal aki eddig végig "megújulásról" papolt most gyakorlatilag visszaállította a már jól ismert bagázst. Folyton hajtogatják, hogy a Viktor mekkora egy hatalommániás, holott ezek képesek az ördögnek is eladni a lelküket, csak visszakerüljenek a régi pozícióikba. Egyetértek azzal, hogy a Fideszt le kéne váltani, azonban mélységesen ellenzem, hogy pont ezek az ugyanolyan tolvaj, hazug, leszerepelt gazemberek próbálják ezt csinálni.


És akkor most a bevezető után jöjjön a valódi kérdés. Tegyük fel, hogy ezek megnyerik a választást 2014-ben. Utána mi lesz? Mert teljesen világos, hogy ezek az úgymond "szövetségeseiket" is gyűlölik, kényszerből fogtak csak össze. Ha hatalomra jutnak akkor képesek lesznek ezek kormányozni? Én erősen kétlem, de mindenki véleményére kíváncsi vagyok.


Arra kérnék mindenkit, hogy ne sértegessük a másikat és ne csapjon át ez a kérdés is mocskolódásba. Ha azt szeretnél, kérlek írd be egy másik kérdés alá. Köszönöm mindenkinek!



2014. jan. 14. 23:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem lennének képesek kormányozni, egy év után összevesznének, mint ahogy történt 2008-ban és 2009-ben is.


És az ellenzékben még ott van a Jobbik és az LMP is.


De ha a Fidesz-KDNP-nek lenne szüksége koalíciós partnerre, valószínűleg ott sem működne a kormányzás.

2014. jan. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%

Az ezért túlzás, hogy gyűlölik egymást! Ha valakik nem értenek egyet, attól még nem gyűlölik egymást. A politika sem a gyűlöletről vagy szeretettől szól. Egyesek valóban az országárt szeretnének tenni valamit, mások meg megélhetési politikusok, mert nem értenek semmi hasznot hozó dologhoz és különben is rühellnek dolgozni. De amelyik az országért szeretne tenni valamit, az sem tud sokat tenni, mert sokféle érdek van és sok lúd disznót győz. Meg kell nézni Torgyán és Horn viszonyát: ...Horn Gyula mondjon le.... ,és az üléstermen kívül meg tejesen normális volt a viszonyuk, sőt Horn azt nyilatkozta valamikor, hogy .... Torgyán az egy édes ember.....

Kormányozni ugyanúgy tudnak, mint bármelyik kormány az elmúlt 25 évben. Egyik sem mutatott igazán kiemelkedő teljesítmény (ha tudott volna, akkor kormányon maradt volna továbbra is).....

2014. jan. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
De, gondoltam erre. És nekem is vannak mindenféle elméleteim a világról és a politikáról, de ebben a getva rendszerben annyi a jogod, hogy mit karikázol. És akkor inkább ezeket a tetveket karikázom, mint a Fideszes tetveket. Kormányozni meg képesek lesznek, mert az együttműködés az érdekük. Tudod, ha egymással veszekszenek, azt könnyen kihasználhatja az ellenzékük, így igyekeznek majd nem túl sokat veszekedni. De persze ez csak elméleti kérdés, úgysem fognak nyerni.
2014. jan. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha hatalomra kerülnek ha nem Gyurcsány hátba szúrja Atillát Gordont is. A halálos ítéletüket írták alá mikor bevették Ferit. Feri nem képes másodhegedűs lenni. Egyébként kormányozni tudnának mert a főbb pozíciókat szétosztanák maguk között mint most az 1. öt helyet és mindenki boldog lenne. Pl: 1: Miniszterelnök 2:belügy m. 3: külügy m. stb stb
2014. jan. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos Gyurcsány lesz a miniszterelnök.
2014. jan. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem az ellenzéki összefogásra szükségvan. ha megnyerik a választásokat akkor szerintem tudnak majd együtt kormányozni. az ellenzéki összefogásban résztvevők nagynjól tisztában vannak azzal hogy nekik ez az utolsó esélyük, ha el kurják végérvényesen végük és ezer kis pártra szakadnak vagy eltűnnek a süllyesztőbe. Vannak jó szakembereik vannak jó terveik ahhoz hogy Magyarországból egy dinamikusan fejlődő Európai jogállamot csináljanak. Én ezért szavazok rájuk.
2014. jan. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Galamb András ***** válasza:
46%
Se Gyurcsány se Bajnai nem tudna megújulni. De Gyurcsány úgy is kitúr mindenkit a miniszterelnökségből. Amúgy meg még programjuk sincs egy a cél vegyük át a hatalmat utána csináljunk programot.
2014. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Vannak jó szakembereik vannak jó terveik ahhoz hogy Magyarországból egy dinamikusan fejlődő Európai jogállamot csináljanak. Én ezért szavazok rájuk."


És mik azok?

2014. jan. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Olvass utánna hogy mik azok és akkor kritizáld ha már tudod hogy mivan a terveikbe.
2014. jan. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

"Olvass utánna hogy mik azok és akkor kritizáld ha már tudod hogy mivan a terveikbe."


Mert nem tudod összefoglalni?

Akkor kb. a nagy semmi.

2014. jan. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!