Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért rendőrségi ügy az, ha...

Miért rendőrségi ügy az, ha valaki egy avatóünnepségen egy molinóval tiltakozik?

Figyelt kérdés

Ma már természetesnek vesszük, hogy mindenféle nyilvános, közterületi tiltakozó akcióból rendőrségi ügy és feljelentés lesz. Most a Várkert bazár avatásánál tiltakozókat vitték el a rendőrök.


Ha jól emlékszem, Gyurcsányt szabadon lehetett miniszterelnöksége alatt is a köztereken gúnyolni, tiltakozó táblákkal várni, síppal, dobbal, motorbúgással belefojtani a szót, sőt leköpdösni. Akkor most hogy van ez?


[link]



2014. ápr. 3. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmiért.
2014. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a Putyini toleráns demokrácia.
2014. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Az ellenzéki aktivisták a közönség elől elzárt várfalon másztak végig"


Mit yamakasiznak ezek a barmok? Én még jól el is vertem volna őket a zsaruk helyében.

2014. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindamellett, hogy a kérdés első felében szerintem is igazad van, de Gyurcsányt sem kellett félteni, ha vissza kellett élni a rendőrséggel...
2014. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!