Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik egyik fő érve az,...

Ha a Jobbik egyik fő érve az, hogy önállóan gondolkodó fiatalok támogatják őket, akkor miért háborodnak fel azon, ha hasonló fiatalok ellenük állnak ki?

Figyelt kérdés

Természetesen a Szavazz a Jobbik ellen! kezdeményezésről van szó. Ők is fiatalok, akik azon túl, hogy kiállnak a szélsőségek ellen nem politizálnak, nem mondják meg senkinek, hogy kire szavazzanak, csak azt, hogy kire ne.


Felhívják a figyelmet a Jobbik szalonképtelenségére, erről csinálnak egy videót, és ezzel kb. felrobban a magyar Internet, mert mindenki sértve érzi magát attól, hogy az arcába mondják, hogy a magyar politikai közélet normái (miszerint partnernek lehet tekinteni a Jobbikot) nem egyeznek az emberekével.


Pont az a Jobbik ágál a fiatalok ellen, akiknek a tagjai olyasmit javasolnak, hogy a szenilis nyugdíjasoktól vegyük el a szavazójogot, mert csak megszokásból szocik?


Nem érdekes ez a kettős érvelés?



2014. ápr. 3. 11:55
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
57%
Mert azok nem önállóan gondolkodók, hanem megfizetett csőcselék.
2014. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
53%

" Mert azok nem önállóan gondolkodók, hanem megfizetett csőcselék."


Ez mondjuk így, ebben a formában igaz.

2014. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
68%

Az az érdekes, hogy csak a Jobbik és pont a Jobbik ellen jött létre ilyen mozgalom.

Az unatkozó csőcselék mozgalma ;)

2014. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
62%
Olyanok mint a feministák. Azok is jól megmondják, hogy mi a jó nőnek, mit kell gondolni, meg mit kell követelni, aztán, ha a nő azt mondja, hogy hagyjatok már békén, én egy önállóan gondolkodó felnőtt értelmes nő vagyok, és nincs szükségem rá, hogy anyáskodjatok felettem, meg megmondjátok mit gondoljak, akkor egyből az arcomba kiabálják, hogy én csak egy agymosott, elnyomott szerencsétlen vagyok, de majd megmentenek, mert ők jobban tudják mit kellene gondolnom.
2014. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
53%

Felháborítónak találom, mert a Jobbikos embereket úgy állítják be, hogy a cigányt meg a zsidó lényegében kiakarják irtani. Állandóan jönnek ezekkel a náci beszéddel és semmilyen mást nem tudnak rájuk mondani.


Leírom neked a történetet:

M.O. egytizede cigány. Kerekítsünk mondjuk 10 millióra a teljes lakosságot, ebből kifolyólag kb 1 millió cigány van az országban és 9 millió magyar-magyar.

Amikor ebből az 1 millió cigányból kb 800.000 bűnöző, megfélemlítő, verekedős, beszólogatós, megverős, akkor had legyen már joga kimondani egy pártnak, hogy cigány bűnözés márpedig van! DE!!!! A Jobbik nem azt mondja, hogy az összes cigány bűnöző, mutass nekem egy ilyen videót kérlek ahol ezt mondja bármelyik Jobbikos politikus.

Na vissza a tényekhez: a magyar-magyar 9 millióból kb 200.000 bűnöző, megfélemlítő, verekedős, beszólogatós, megverős, akkor a magyar-magyarra arányaiban nem mondhatod, hogy van magyar bűnözés.

Érzed az arányokat? És akkor ezek után jönnek a pénzért megvett emberek, hogy mondjuk bele a kamerába: "náci párt, meg szavazzanak ellenük."

Mondja ezt például egy Havas vagy egy Gesztesi, akik sosem éltek cigány falukban.

Annyira örülnék hogyha az összes magyar-magyar minimum 1 évet leélne a miskolci avason, vagy mondjuk Taktaszadán, Tiszalúcon, Taktaharkányban, Prügyön, Alsóvadászon és a többi hasonló településen. Neked is kívánom kérdező.

2014. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
59%

"kiállnak a szélsőségek ellen"


Akkor van még miből válogatni.

2014. ápr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
78%

Gyűlölöm a gyűlölködést, és nagyon rossznak tartom azt is, hogy egy választás során nem valaki mellett ágálunk, hanem valami ellen, vagyis gyűlölködünk. Ez a Jobbik-ellenes csoportosulás gyűlölködésre buzdít, és gonosz módon arra sarkall, hogy ne valakiRE, hanem valami ELLEN szavazz.


A szélsőségességet tekintve mindig Török Gábor politológus szavai jutnak eszembe: "el lehet gondolkodni azon, hogy mit jelent az, hogy szélsőséges: azt, hogy gyökeres változtatást szeretne az egyre lejjebb süllyedő országban, vagy azt, hogy bizonyos kormányerők, pártok szétlopják az országot kormányzásuk idején".

2014. ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
58%
A hitgyülisek mióta számítanak gondolkodó embernek? Láttad már, hogy mit csinálnak a gyülekezetben? Fetrengenek, rázkódnak. Tutira valós, nem igaz?
2014. ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
68%

Az engem is rohadtul felháborít mikor a cigányokkal kapcsolatban okoskodnak azok, akik szerintem nem is láttak igazi cigányt közelről vagy 20 éve. Szabolcsból jövök, gondolom Pályi az ismerős mindenkinek, aki nem dugja cigányokkal kapcsolatban homokba a fejét, ha költözzön oda. Vagy költözzön Ecsedbe a berekoldalba, hogy még a mentő meg a rendőr se mer bemenni oda. Tessék, meg lehet nézni miért nem!


De fent laktam hat évvel ezelőtt az egyetemi évek alatt Pesten is, a xx kerületben, ha cigány balhé volt és hívtuk a rendőrséget, azért abban biztos lehetett mindenki, hogy lehetőleg olyan lassan jöttek ki, hogy addigra már ne legyenek ott a drágák. Nem hiszem, hogy ez sokat javult volna.


Márpedig erről nem az egyes rendőrök tehetnek, mert kötve van a kezük. Ezek ellen össze kell fogni, és felülről úgy törvénykezni, hogy ne kelljen már szent tehénként állni hozzájuk. A cigány mindig is olyan volt, hogy ha hagyod a szemed is kilopja és a fejedre szarik, de ha egyszer megmutatod neki, hogy hol a helye, akkor ott is marad, mert gyáva népség.

2014. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!