Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a kultúrlányok? :DDD

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a kultúrlányok? :DDD

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok és szeretném tudni, milyen helyeken, interaktív rendezvényeken, programokon találhatnék nagyjából hasonló lányokat.


Nem iszok alkoholt (egyáltalán), zavar cigifüst, nem szeretek kocsmázni.


Nem tudok pörögni idegen emberekkel, nem tetszenek a mai divatos zenék, előadók - amit hallgatok inkább, az rock - Pink Floyd; Sigur ros; prog. djent-válogatás., retrofuture.


Nem csináltam Facebook-ot, nem nézek filmsorozatokat, filmeket is csak válogatva, nincs okostelefonom, stb.


Sokszor mondják, hogy a Holdról jöttem, s a véleményeim is azok. Nem hiszek a tekintélyelvűségben, nem hiszek vallásokban, nem hiszek politikában. Úgy abszúrd az egész világ, ahogy van.


Rossz tulajdonságom (az egyik), hogy sokat ülök a gép előtt (játszok is, de nem csak). Lusta is vagyok, önsajnáló. Nehéz egy ördögi kör, és legtöbbször a világot hibáztatom, hogy ha lehetne találni hasonló embereket, akkor már mindjárt nem kockulnék annyit, lenne életkedvem, s a dolgaimmal is haladnék.


Az egyetem alatt, a nagyvárosban került néhány haver, de ők, és a legtöbb hely, ahova volt lehetőség kijárni (kórus, néptánc, ifi) kevésszer nem érződtek kényszermegoldásnak.


Ami érdekel: kezdetben összeesküvések, Ufók, paranormális kutatás. Majd beszívott engem is a ezoterika, (élet-) "metafizika", túlvilág, asztrál-utazás.


Most meg igyekszek földhözragadtabb lenni: próbálom megérteni az embereket, a kommunikációs nehézségeket, a saját problémámat.


Azonkívül még érdekel a zenekomponálás, s egy remek szgépes játék tervezése.


Tehát léteznek-e gondolkodó csajok, akik inkább inkább átlátnak a dolgokon, "kívül akarnak látni a dobozon"?

23f



#másság #pártalálás #alternatív életmód #gondolkodó nők #értelmes nők #vélemény találás #hasonló értékrend
2012. szept. 1. 10:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
kapálnak
2012. szept. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kihagytad: "ezen tulajdonságaim miatt, a mai emberek felettinek tartom magam, és egy felsőbbrendű létformának képzelem magamat" :DDDDDDDDD
2012. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
Jó szar életed lehet...
2012. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Senkinek nem kell egy 23 éves szűz kocka
2012. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%

Sztem ilyen félig elmebeteg-kocka-nemnormális-paranormális-művészlélek-semmittevő-szociálisanteljesenelzárkózott lányokat nem igazán fogsz találni.

Sok sikert!


22/L

2012. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

nekem teljesen tetszik a leírásod, csak azt sajnálom hogy szereted a rockzenét én pedig ki nem állhatom :/

volt pár egyed akik miatt kényszerből hallgattam mikor náluk voltam de egy idő után besokalltam

én is komponálok zenét egyébként :D

21L

2012. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
hmm sci-fi találkozó?
2012. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
akor dugj meg egy ufot oszt jovan
2012. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Rám már mondták, hogy én egy igazi kultúrlény vagyok... de tőled azért elég messze állok.


22/L

2012. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

És ilyen is akarsz maradni??

Piszkosul nehéz lesz így nőt találni...

Amúgy nem a világ a hibás hanem Te.Mi az istenfszát ülsz egész nap a gép előtt? Hogy belerohadj a székbe??Szerintem ez nagyon szánalmas dolog ne haragudj..

2012. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!