Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Genetikailag mennyire turáni...

Genetikailag mennyire turáni a magyar nép?

Figyelt kérdés
szerintem a honfoglalás úgy történt hogy a magyarok egy része kivándorolt a kárpátokból, majd mikor visszaértek beolvadtak az úgymond itt hagyott magyarok közé, és ezek a népek vagyunk ma mi. szerintetek? ha ázsiából jöttünk volna egyenesen miért nem hasonlítunk a mongolokra, vagy a törökökre?

2014. ápr. 4. 17:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Pár százalék.
2014. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira.


Külsőleg nem sok minden látszik.

2014. ápr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Ezek szerint nem vágod, hogy ez csak kitaláció. Olvass utána, ne a kurucinfon, mert az csak a jobbik propagandát harsogja.
2014. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Barna haj fehér bőr európai vonások. Ez annyit jelent hogy közép európai nép vagyunk. Többség legalábbis, mert sok keveredés volt. Én pl szőke vagyok, de ez gondolom azért van mert nem minden ősőm ehte magyar. Mediterrán fajta úgy általában a magyar. Viszont rengeteg be és kivándorlás történt azóta. De alapjaiban europid. Valószínű hogy egy barbár törzs volt, agresszív, lobbanékony.
2014. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
1000 év alatt azért elég durva népvándorlás zajlott le a Kárpát-medencében. Elég, ha belegondolsz hány embert pusztítottak el, és mennyit telepítettek a helyükre. Németek, szlávok, zsidók, törökök, kunok meg még páran beleolvadtak itt a népességbe. Annyira vegyes a kép, hogy ebből a turáni dologból aligha észlelhető ma bármi is.
2014. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább szlávok (kelet-balti alrassz) vagyunk, de erős a germán és a dinári elem is. Van bennünk mediterrán is.

A turáni nagyon kevés.

2014. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen szinte teljesen lehetetlen megmondani hogy honnan jött a magyar. Ami ma látszik hogy európából. Viszont senki sem tudja milyenek voltak 1000 éve.
2014. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd meg ezeket. Lent vannak a rasszok.

2014. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Azért nem hasonlítunk a mongolokra, mert több mint ezer éve telt el azóta, amióta eljöttünk onnan. Sőt, a honfoglalás óta azért elég sok minden történt itt. Nem mondhatjuk magunkat azonossal az 1000 éve idevándorolt ősökkel, de lehet hogy még annyi közünk sincs hozzájuk mint hisszük. Én például nem azért mondom magamat magyarnak, mert "magyar" őseim vannak, hanem mert itt születtem és nőttem fel.
2014. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
5%
A szoásnyi arasznyit.
2014. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!