Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai novemberben közölte,...

Bajnai novemberben közölte, hogy idén novemberben már ő lesz a miniszterelnök. Most nem szomorú vajon?

Figyelt kérdés
Már mivel nem hogy nem ő lesz a miniszterelnök akkor sem, ha az összefogásuk nyer, de hogy úgy általában senki le se szarja őt meg a pártocskáját, ha nem veszik be a sleppbe még be se jutottak volna és ennek megfelelően a nagy összeborulásban is le van ejtve magasról.
2014. ápr. 4. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
És te nem vagy szomorú?
2014. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Vajon?

Vajon biztosan nem.

Libazsíron esetleg... :D

2014. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem. Bár, ha így jobban belegodolok, lehet még így is hálás szegény, mert a szövetségével amúgy 10%-ot kellett volna elérnie, hogy bejusson, amire nem volt esélye, és így legalább beviszi az mszp a hátán..
2014. ápr. 4. 20:56
 4/9 Vadkan01 ***** válasza:
77%
A politikusoknak gyorsan változik a véleményük, úgyhogy biztos nem szomorú, kap helyette egy miniszeri pozíciót. Egyébként ez az összeborulás túl gyenge kifejezés, legyen helyette összeröffenés, mert mindenki benne egy nagy disznó. A kampányuknak ilyen kéne lennie: "szavazzanak az összeröffenés 2014-re és még négy évig további disznóságokat fogunk elkövetni reggel, délben és este, de ha akarják libázhatunk is, a mester elintézi önöknek."
2014. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vadkan ez nagyon jó! Én arra gondoltam, mikor itt elkezdtem látni az összeborulók plakátjait, hogy miért nem azt írják rá, hogy ELKÚRJUK 2014?
2014. ápr. 4. 21:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Óhhh ugyanilyen szép plakátokat a fidesz is gyárthatna.

Akár:

[link]



De a 4 évet illetve ezek biztos sikeresek lennének:

[link]

2014. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy Bajnai Gordon szomorú-e.


Én viszont biztosan az lennék, hogy ha személyében egy olyan miniszterelnökünk lenne, aki fél éve ott mosolygott ezen a "rendezvényen", ehhez adta az arcát és a nevét, ezzel akart népszerűségre szert tenni:


http://www.youtube.com/watch?v=rtkoRInC24k



Nekem egy olyan, a korábbi választásokon az MSZP-re szavazó házaspár, illetve család (egy éppen nagykorúvá, vált, először szavazó ikerpárral) mondta azt ezeket az eseményeket követően, hogy ők ezt mélységesen elítélik, szánalmasnak, és egyszerűen vállalhatatlannak érzik.


Úgy fogalmaztak, hogy amikor meglátták ezt a felvételt Bajnai Gordonnal, - akit a balliberális értelmiség és sajtó nem mellesleg igyekszik úgy beállítani, mint hiteles, tisztességes, nemzetközi színtéren vállalható politikust - azt gondolták, hogy "innen már nincsen hová tovább süllyedni".


Személy szerint nem csak a jelenlegi baloldali szavazók, hanem mindannyiunk, az egész nemzet tragédiájának tartom, hogy a bal oldali politikai elit arról tett tanúbizonyságot, hogy ezt a szintet képviseli értelmi és érzelmi intelligenciáját, erkölcsi értékeit és lelkületét tekintve.

2014. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk Bajnai eleve úgy indult anno, hogy ő nem akar beszállni a politikába (holott eleve onnan jött) ő csak szakérteni akar a ciklus hátralévő részében. Most meg láss csodát.
2014. ápr. 4. 21:45
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát ő csak szakértett végig szerencsére egész jól anno.

Ő már csak tisztességből nyomja le ezt a még 2 napot aztán szerintem visszamegy gazdasági szektorba esetleg EU parlament.

2014. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!