Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Youtube miért hozza ki főcímbe...

Youtube miért hozza ki főcímben a Szavazz a Jobbik ellen videóit állandóan?

Figyelt kérdés

Egyszer láttam eddig kint egy árnyalt Jobbikost, amikor a csaj másnap megtudja hogy a partnere balos, és ott is hagyja, de ez sem volt direktben kirakva hogy Jobbikos, igazából fideszes is lehetett volna. Mai napig nem tudom ki csinálta.


Most meg azt veszem észre hogy sorra van kint előtérben ezek a undorító videók amivel mosnák az emberek agyát.

A korrektség jegyében nem úgy lenne illendő hogy ezeket a dolgokat nem raknák így ki, vagy legalább is nem csak az egyik oldalt?

Úgy veszem észre hogy ezek az elemek kibérelték maguknak a magyar youtube-t már egy ideje...

Nyíltan Jobbikos videót aminek nagy volt a nézetssége, érdekes nem raktak ki ...

De ezt a hazugság gyárat ki rakják premier plánba minden nap, ez valami undorító...

Ezt üzenem nekik !

[link]


[link]



2014. ápr. 5. 01:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

"Úgy veszem észre hogy ezek az elemek kibérelték maguknak a magyar youtube-t már egy ideje... "


Hát hogyne, mi más történt volna.


Véletlenül sem az, hogy a Youtube a felhasználó korábbi videómegtekintéseit követve rakja össze a "főoldalát", ami felhasználónként különböző.


Talán nem kellett volna vérben forgó szemekkel ennyit nézni őket és hozzájuk hasonló videókat korábban és nem ajánlotta volna fel az oldal ezt. Én ritkán nézek politikai videókat YT-n, nekem érdekes mód utazásokról ajánl sokat.

2014. ápr. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem mindegy? Az ilyen "okos" ellenkampányok is adnak +5%-ot a Jobbiknak.
2014. ápr. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A böngészőm mindent töröl amikor kilépek, és ez sokszor előfordul, ergó tiszta lappal indulok minden egyes indításnál. Na most más gépeken is ezt hozza ki sokszor, ráadásul tudtommal csak a kis ajánlóknál jelenik meg a javaslat, a főajánló az független.
2014. ápr. 5. 01:34
 4/17 anonim ***** válasza:

A Magyarországon népszerű videók között van, én is kiszúrtam már, de nem kattintottam rá. Nem a személyre szabott ajánlataim között szerepel, mivel semmilyen politikai videót nem nézek (és szintén privát böngészés, törli a böngésző a cookiekat és előzményeket)


Azért került előre, mert Mo-n épp ennek kiemelkedően magas a nézettsége, gondolom sokan nyomtak rá, pusztán mert provokatív, akár egyet értenek, akár nem. Ha rákattintasz, te is növeled ezt a nézettséget.

2014. ápr. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meglehetősen balga az az ember, aki néhány egy videóban szereplő húgyagyú véleményére hallgat. Majd biztos érdekelni fog, hogy mit mond egy olcsó 20 éves lotyó akit leszólítottak az utcán és egy ezresért belemondta a kamerába, hogy "nem fogok a jobbikra szavazni". És akkor a többi idiótáról nem is beszélve. Az érvből ennyire futotta: ne szavazz a jobbikra mert nem leszünk barátok. Gratulálok. Havason, azon az őskommunista gyökeren pedig egyenesen elröhögtem magam. Szebb jövőt.
2014. ápr. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6%
Hogy beszélhet agymosásról, aki már a youtube ajánlójában is a pártja üldözését látja? Kicsit túl játsszátok ezt a média elnyomás dolgot. A Jobbiknak azért nincs média felülete, mert nem teremtett magának. Ennyi. Pont.
2014. ápr. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mert a youtube a google-höz tartozik. Te pedig nagyon sok ilyen oldalt/hírt néztél, sőt meg merem kockáztatni, hogy még rájuk is kerestél. A google ezeket figyeli. Nem vetted még észre, hogy olyan hirdetéseket kapsz, ami érdekelne? Na az ezért van. A youtube ugyan ez.
2014. ápr. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Mert eleget fizetnek érte. Érdekes módon Jobbikot támogató videókat még sose hozott fel, ezt az ocsmány, gyűlölködő mocskot viszont nekem is.
2014. ápr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
61%
Amerikában élő magyarok alapítványa támogatja ezeknek a videóknak az elkészülését. (Ha érted, hogy mire gondolok.)
2014. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
#9 Amerikában élő "magyarok" :)
2014. ápr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!