Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Youtube miért hozza ki főcímbe...

Youtube miért hozza ki főcímben a Szavazz a Jobbik ellen videóit állandóan?

Figyelt kérdés

Egyszer láttam eddig kint egy árnyalt Jobbikost, amikor a csaj másnap megtudja hogy a partnere balos, és ott is hagyja, de ez sem volt direktben kirakva hogy Jobbikos, igazából fideszes is lehetett volna. Mai napig nem tudom ki csinálta.


Most meg azt veszem észre hogy sorra van kint előtérben ezek a undorító videók amivel mosnák az emberek agyát.

A korrektség jegyében nem úgy lenne illendő hogy ezeket a dolgokat nem raknák így ki, vagy legalább is nem csak az egyik oldalt?

Úgy veszem észre hogy ezek az elemek kibérelték maguknak a magyar youtube-t már egy ideje...

Nyíltan Jobbikos videót aminek nagy volt a nézetssége, érdekes nem raktak ki ...

De ezt a hazugság gyárat ki rakják premier plánba minden nap, ez valami undorító...

Ezt üzenem nekik !

[link]


[link]



2014. ápr. 5. 01:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert sokan nézték, mivel sok buta ember terjesztette facebookon. De ennek szerencsére vége. Mindenesetre vicces, hogy olyanok beszélnek arról, hogy milyen rossz a(z állítólagos) diszkrimináció és kirekesztés, akik a videóban még az arcukat is adják egy gyűlölködő kampányhoz. Nagyon hiteles. :)
2014. ápr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
Én mindenesetre jelentettem gyűlölködés miatt :) Bár biztos fizetnek annyit a youtube-nak/google-nek, h úgyse veszik le, de azért mi, jóérzésű magyar emberek tegyük meg, ami tőlünk telik!
2014. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ez nem csak az előzmények, mert akkor nekem zömében csak Jobbikos videókat meg Vevós zenéket kéne kidobnia (ellenben azokat egyszer sem !), ehelyett ez a sz@r jön fel, nem azt mondom hogy mindig, mert néha a majkás meg az olcsó lalis akármi jön fel, de most speciel tiszta lappal kezdtem egy újat, és megint csak ez van itt.

Ráadásul a nyomik még kommentelni sem hagynak lehetőséget, biztos minden nap oda írnék valami szépet.

2014. ápr. 5. 12:38
 14/17 A kérdező kommentje:

Még annyit hogy van itt olyan Jobbikos videó amit csak 3 nap alatt néztek 85 ezren, már pedig ezt az nézi meg aki céltudatos, azt a gányt nézték meg 188 ezren úgy hogy már több napja kint van?

Egyébként ez itt a manuális reklám helye:

http://www.youtube.com/watch?v=EuPKRARDqeg

2014. ápr. 5. 12:41
 15/17 anonim ***** válasza:

Megnéztem a videót. Összességében én is émelyítőnek találom, ugyanakkor többször is valami mérhetetlenül szánalmas kapálózásnak, ahogy a videóban a műhisztit csapó egyik-másik idióta megnyilvánulását hallgattam. Pl. 1:35-nél van az az emberke, akinek a méltatlankodását meghallgatva kb. 5 percig fetrengtem a röhögéstől, régen kacagtam már ilyen jót. :) Idézem, hogy ez a derék paprikajancsi mit szenvedett ki magából:


"Nem szeretnék egy olyan országban élni, ahol legitimitást kap az, hogy részeg randalírozó fiatalok kocsikat gyújtogatnak, aztán betörnek a televízió épületébe és fogják magukat és ellopják a TV-macit."


Amúgy meg: Nyilván felajánlottak nekik néhány ezer forintot a videó elkészítése ügyében, hogy szóljanak egy-két "okos" szót és adják hozzá a pofájukat is. Ez a pár szerencsétlen (ez a legjobb szó rájuk) pedig kapva kapott is az alkalmon.

Jogosan jelentették sokan. Persze, ebben az időszakban természetes, hogy sok kritika éri a különféle pártokat, de hát ez nem más, mint egy végtelenül gyermekded, ugyanakkor egy mérhetetlenül alattomos és gusztustalan fröcsögés, mely a Jobbikról totális valótlanságokat állít.

Vona Gábor is megmondta, hogy felőle akár ufók is költözhetnek Magyarországra, ha normálisak és nem bántják az embereket, semmi bajuk nem lesz velük.

Említette azt is, hogy hatalomra kerülésük esetén nem lesz semmiféle különválasztása, faji jegyek alapján történő megkülönböztetése az embereknek, sem negatív, sem pozitív diszkrimináció; a törvények mindenkire egyformán vonatkoznának, és az igazságszolgáltatás jegyében tisztességes és tisztességtelen embereket különböztetnének meg. Arról meg nehogy már a Jobbik tehessen, hogy 10 bűnelkövetőből 9 cigány. Egyáltalán nem a bőrszínük és az etnikumuk miatt utálják és viszolyognak tőlük az emberek, hanem azért, mert a 95 % -uk elképesztően primitív viselkedésű vagy/és bűnöző életmódú. És mivel sajnos a túlnyomó többség ilyen, az emberek ezért már általánosítanak. Egy érdekesség, kapaszkodjatok meg: Beilleszkedni, tanulni, dolgozni akaró cigányoknak már annyira elegük van abból, hogy a deviáns társaikkal veszik sokan egy kalap alá őket, hogy a Jobbikra szavaznak! Mert tudják, hogy Vona megígérte, hogy a tisztességes magyaroknak és tisztességes cigányoknak jobb lesz, míg a tisztességtelen magyaroknak és tisztességtelen cigányoknak rosszabb.

A kémiai kasztrációról pedig annyit: Nem fizikai beavatkozás és nem is maradandó, idővel a hatása megszüntethető. Szerintem egy nemi erőszaktevő -ezzel egy nőnek/gyereknek életre szóló lelki sérülést okozó- utolsó, undorító féregnek ez még egy túlságosan is enyhe büntetés.


Na akkor miért is rasszista, kirekesztő, szélsőséges párt a Jobbik?

A Jobbik még csak nem is szélsőjobboldali, csak szimplán jobboldali párt. Én inkább a baloldali pártokat nevezném rasszistának ( mszp, együtt, dk, stb.) mert a bűnözők "jogait" védi a tisztességes emberek rovására. Amúgy a cigányok sorsa pont őket érdekli a legkevésbé, pusztán álszent képmutatásból és mocskos politikai érdekekből játsszák el azt, hogy mennyire "szeretik" és védik őket. Aki pedig ebben az országban tisztességes, becsületes, az van hátrányosan megkülönböztetve, tök jó.. na ez az igazi, kőkemény rasszizmus, mégpedig a legjavából. A videóban az egyik se99fej azt nyöszörögte, hogy Vona nem szalonképes. Az ő "esze" szerint az a pár bukott, önmagát már teljesen lejáratott politikus (kurcsány, bajnai) viszont biztosan marhára szalonképes. Az EU -ról meg annyit, hogy a tagállamokban sok -a Jobbikhoz hasonló- párt van, sőt, a Jobbiknál még jóval "durvábbak" is..


Persze a Jobbik sem tökéletes, vannak hibái, hülyeségei, vannak primitív egyének a követői között, de azért akkora félnótások talán nem nagyon, mint akik ebben a videóban voltak olyan kedvesek megnyilvánulni.

2014. ápr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Azóta is kint az a szenny folyamatosan, nem is tudom, ez lesz most az alap háttér is?
2014. ápr. 9. 10:14
 17/17 anonim ***** válasza:

Ezt nézzétek meg, hatalmas! XDDDDD


http://www.youtube.com/watch?v=jXtP1excphs

2014. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!