Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emlékeztek még az Őszödi...

Emlékeztek még az Őszödi beszédre? Holnap ki nyeri a választást? Szoros lesz vagy fölényes győzelem?

Figyelt kérdés
Az Őszödi beszéd mennyiben fogja befolyásolni a holnapi választást?

2014. ápr. 5. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Százalékban szoros lesz , végeredmény meg egyáltalán nem.
2014. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

Remélem, hogy sokan emlékeznek, akik pedig nem, azoknak belinkelem:

http://www.youtube.com/watch?v=SQkl87o1JfE


Nagyon nagy a tétje a holnapi választásoknak, szerintem szoros lesz az eredmény, minden szavazat számít, különben újra az "öszödi böszme" kerül a hatalomra azokkal együtt, akik már egyszer tönkretették ezt az országot!

2014. ápr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Emlékszek az öszödi beszédre, pont amiatt fogok rájuk szavazni. Én ugyanis nem vagyok alkalmi süket és nemcsak a kiragadott, undorító módon összeollózott részeket hallottam meg. Hanem pl. azt is, hogy ugyanolyan ellátás kéne a kisembereknek is a kórházakban, mint pl. egy politikusnak.

Nem lep meg, hogy sokan félreértették, hiszen a szövegértés sokaknak problémát okoz. Csak meg kell nézni az értettségi eredémyeket magyarból.

2014. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, maximálisan egyetértek. A rossz propaganda miatt a sok birka nem csak annyit értett meg, hogy elkrtk meg hazudtunk. Azt nem fogták fel, hogy elege volt ebből,tenni akart ellene, és a pártot konkrétan leszidta. De szövegértés tényleg nulla sokaknál. Nekem 98%os lett az érettségim szövegértés része, szóval elvileg képes vagyok értelmezni egy szöveget. Elhiheti nekem, aki nem képes, vagy nem veszi a fáradtságot, ha minden politikus ilyen lenne, akkor már simán rendben lenne az ország
2014. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!