Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan csökkent a Jobbik...

Hogyan csökkent a Jobbik támogatottsága hirtelen ennyit?

Figyelt kérdés

Pár hónapja még esélyes másodiknak híresztelték, ma néztem egy politikai esélylatolgatás, ahol jó ha 14-16%ot jósoltak nekik.

Akkor úgy látom, még sem fog olyan eredményesen szerepelni és még a baloldal és jóval megelőzi?



2014. ápr. 5. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Csökkent a fenét, csak megy az ijesztgetés, mert félnek.

Pont hogy most az elmúlt hónapokban dobbantott egy nagyot a Jobbik, mert mindent jól csináltak a kampányukban így a végéhez közeledve, + a többi párt sorban rúgja az öngólokat.

Akkor szerinted mi okozhatja a csökkenést?

Megmondom én neked, a felmérő cég !


Aki már eljut oda hogy a Jobbikra szavaz, az már máshova nem fog, ebben biztos lehetsz !

2014. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Annyiar számnalmas vagy hogy te tényleg azt hiszed hogya tv valós adatokat közöl...el nem tudom emnnyire ostobának tartalak ezért. Azért "csökkent" a népszerűsége mert holnap választás van te szerencsétlen! Egyébként pedig sosem volt ennyire nagya Jobbik támogatottsága! Holnap meglátod!

Dobd már kia tévéd ember te még egy hangot is elhsizel ami abból jön? Pff.

2014. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon buta vagy kérdező, bocs!!
2014. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

én csak annyit kérek holnap írjon már ide az, aki most is ír, olyan fennkölt hangnemben.

de majd írja a válasza után azt is hogy a jobbik hány százalékot szerzett.

ez a valóság,de nem tudom mi ebben a baj?

2014. ápr. 5. 15:46
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy csökkent, csak valamivel le kell járatni őket, ha már rájuk nem sikerült semmi sikkasztást, mutyizást rájuk verni.
2014. ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Mikor én pár hónapja elkezdtem foglalkozni az egésszel, -és miután megnéztem kismillió videót, cikket stb. csakis a Jobbik jöhetett számításba, akkor kb. 7-9% ot jósoltak nekik. Ma ez már akár 40% fölé is mehet. Adná az ég, hogy igaz legyen! Szebb jövőt!
2014. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

#6: A 40% már egy kicsit erős túlzás. Azzal egyetértek, hogy a Jobbik nem veszített a népszerűségéből, de ez még nem azt jelenti, hogy megnyerik a szavazást.

.....

Én majdnem 80%-ban biztos vagyok abban, hogy ezek a statisztikák a tényleges eredményt mutatják, de az is meglehet, hogy nem, mert a facebookon terjed egy ilyen üzenet, hogy ha megy hozzád valaki, és megkérdi, hogy kire fogsz szavazni, akkor mond azt, hogy a Fideszre.

2014. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A legutóbbi felmérés szerint 19%. [link]

De sok a rejtőzködő szavazó.

2014. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Közvéleménykutató válogatja, amikor én néztem kb 1,5 hete, akkor az ipsos 15%-ot tippelt nekik, a tárki 20% körül. Ennél többet csak jobbikosok tippeltek nekik, fílingből, adatok nélkül.


Szóval végülis a 14-16% még ezen belül van.

2014. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ettől többet nem fognak kapni, egyszerűen nincs több ember aki rájuk szavazna.

de majd holnap estére már a tények beszélnek és nem a válaszírók esélyt latolgatnak...

2014. ápr. 5. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!