Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem nőtt jelentősen a...

Miért nem nőtt jelentősen a Jobbik támogatottsága az elmúlt 4 évben?

Figyelt kérdés
A Fidesz kormányzása elég ellentmondásos, ez nem kérdés, még a szimpatizánsok szerint sem. A baloldalt nem kell bemutatni. Egy ilyen politikai környezetben miért nem tudott megerősödni? Azt értem, hogy vannak nehézségek, hogy nem engedik őket média közelbe, bla bla... Engem az érdekel, hogy miért nem kerestek megoldásokat ezekre a nehézségekre? Egyáltalán ez a probléma? Hogy nem jutnak el az emberekhez? Nem lehet, hogy még is meghallják őket, csak nem tetszik amit hallanak? Komolyan érdekel!

2014. márc. 3. 21:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
42%
Mert szarok.
2014. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
31%
Honnan veszed hogy nem erősödött? ne mondj már hülyeséget istenem, nagyon sokat erősödött a szélső jobboldal...
2014. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
40%

"nagyon sokat erősödött a szélső jobboldal..."

Te meg elmebeteg vagy.

Remélem, belemászik a valagadba egy "szélsőjobboldal".

2014. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, elvileg 2002-ben a Fidesz se kapott sok szerepet a médiában, ők csináltak egy saját csatornát (HírTV), és mindjárt van nekik egy saját médiájuk.

Most már azért bent volt 4 évet a Jobbik is, meg a következő ciklusba is tuti bekerülnek, szóval "kess" az lehet hozzá.. Csinálhatnak saját csatornát, ahova azt hívnak, akit akarnak. Mint a HírTv meg az ATV.

2014. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
20%

"Csinálhatnak saját csatornát, ahova azt hívnak, akit akarnak. Mint a HírTv meg az ATV."


A 2010-es, új, fideszes médiatörvénnyel a nyakukban ez kissé nehézkes lesz. Bár engem speciel nem is zavar annyira. A tököm se kiváncsi egy csatornán a 24 órás zsidózásra meg cigányozásra, meg csendőrözésre, meg Iránozásra. Higgyétek el, jobb nekünk Jobbik-TV nélkül. Kevesebb jó magyar szomszéd fog egymásnak menni késsel.

2014. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
56%

jobbikosként én is sok mindennel nem értek velük egyet, pl. eu-ból való kilépés

de szerintem a fidesz mellett nagyon ott kell lenniük a parlamentben, a többi párt nem is érdekel mert egyik szánalmasabb a másiknál

2014. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
62%
Mert mondjuk semmit nem tettek, amitől nőhetett volna.
2014. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
30%

A Jobbik egy ratyi párt, remélem szépen lassan el fognak tűnni a süllyesztőben, mert csak nevetségessé teszik azt az eszmét, amit képviselnek.

Egy rendes szélsőjobbal kiegyeznék, de ezek csak bohócok...


Ezért is nem erősödnek.

2014. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
68%
szerintem sok jó van bennük, de sok beültetett szélsőségesnek álcázott hőzöngő provó is van, hogy lehessen az országra hápogni, jájáj, de fasziszták
2014. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
53%
szerintem sok jó van bennük, de sok beültetett szélsőségesnek álcázott hőzöngő provó, karlenditődiána is van, hogy lehessen az országra hápogni, jájáj, de csúnyák
2014. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!