Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik megjelenése előtt...

A Jobbik megjelenése előtt melyik párt volt a fiatalok körében a "menő"?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 16:26
 1/9 moonlightsentinel ***** válasza:
64%

Még a 90-es években a FIDESZ, ők voltak tele fiatalokkal, szemben az MSZP-vel, ami főleg matuzsálemekből állt.

A Jobbik meg 8 éve jelent meg a porondon.

2014. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendszerváltás után szerintem a fiatalok körében a Fidesz mint liberális párt és az SZDSZ szintén liberális párt volt a legnépszerűbb. Utána szépen az SZDSZ-t lehúzták a budin. A Fidesz átalakult konzervatívvá amivel sztem vesztett a fiatal szavazókból, de sokkal többet nyert az idősebb szavazókkal. Nem hiszem h a jobbik lenne a legnépszerűbb a szavazati joggal rendelkező fiatalok körében.
2014. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
A Jobbik csak azoknál menő, akik képtelenek gondolkodni, nem tanultak a történelemből, szűklátókörű emberek. Aki egy nyitott, európai társadalomban akar élni, az kizárt hogy a Jobbikra szavaz! Aki középkori körülményeket, még rosszabb megélhetést akar, az szavaz a Jobbikra!
2014. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

16:32

Én egy viszonylag erős budapesti gimnáziumba járok, s itt bizony a legtöbb ismerősöm jobbikos. Nem értem az okát, de ez van.

2014. ápr. 6. 16:39
 5/9 anonim ***** válasza:

A Fidesz volt régen a fiatalok pártja, a 90-es években.


Egy ideig volt az SZDSZ is, de aztán hamar kihátráltak mögüle.

2014. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

"A Jobbik csak azoknál menő, akik képtelenek gondolkodni, nem tanultak a történelemből, szűklátókörű emberek. Aki egy nyitott, európai társadalomban akar élni, az kizárt hogy a Jobbikra szavaz! Aki középkori körülményeket, még rosszabb megélhetést akar, az szavaz a Jobbikra!"


Nyitott európai=Hajrá genderizmus!Multikulti!Filociganyizmus!Lehet majd kislányokkal szexelni!


Már megbocsáss kedves szabadelvű barátom, én nem szeretném, hogy a magyar férfiak úgy nézzenek ki, mint a nők.

Egy férfi legyen férfi.


Svédországban egy nyitott európai ország és a pasik fele olyan nőies, hogy nő létemre én is tökösebb vagyok.


A kedvenc etnikumotokhoz is volt már szerencsém, konkréten majdnem megerőszakolt kettő.

Franc sem akar nyitott európai országban élni, ahol ezek a dolgok normálisnak számítanak.


20/L

2014. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"A Jobbik csak azoknál menő, akik képtelenek gondolkodni, nem tanultak a történelemből, szűklátókörű emberek. Aki egy nyitott, európai társadalomban akar élni, az kizárt hogy a Jobbikra szavaz! Aki középkori körülményeket, még rosszabb megélhetést akar, az szavaz a Jobbikra!"


A szűklátókörű az, aki beveszi az ilyen ostobaságokat. A te érdekedben nagyon remélem, hogy csak egy provokátor vagy, és ezeket csak azért írod, mert a fidesz/összefosás/hitgyüli jól megfizet, nem pedig azért, mert komolyan is gondolod. Ha utóbbi a helyzet, akkor fogadd együttérzésem feléd és rokonaid irányába, valamint minél előbbi jobbulást kívánok természetesen!

2014. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Én egy viszonylag erős budapesti gimnáziumba járok, s itt bizony a legtöbb ismerősöm jobbikos. Nem értem az okát, de ez van."


Az nagyon erős gimnázium lehet, ha már 18 előtt szavazhattok;)


Vagy nagyon gyenge, ha a többség 18 fölötti...

2014. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Attól még nem muszáj 18 évesnek lenni, hogy valaki a Jobbikkal szimpatizáljon. Másrészt pedig ötéves képzést nyújt az intézmény, így sokan még 19-20 évesen is ide járnak.
2014. ápr. 6. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!