Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan van olyan ember aki...

Komolyan van olyan ember aki szavazna egy pártra akinek a vezetője beismerte hogy hazudtak csaltak loptak és elk~rtak mindent?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 18:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Ő legalább beismerte..:D
2014. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor ne kerüljön börtönbe a gyilkos aki beismeri a bünét ?
2014. ápr. 6. 18:47
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
Beismerem, hogy loptam egy boltból sok mindent, tehát ezt megtehetem máskor is büntetlenül, mert ugye beismertem... Istenem komolyan :D Aki ezzel érvel, az mit érez?
2014. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

De, kerüljön.

De amíg Fidesz vagy Mszp hatalom van, ez nem fog megtörténni.

2014. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Egy szóval se mondtam, hogy ne kerüljön börtönbe, de mivel jobb az a gyilkos, aki be sem ismeri, mint az, aki legalább felvállalja.
2014. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Köszönjük az elmúlt 30 napban a 100. ugyanilyen kérdést.


Válasz: Igen, mert vannak, akik nem durciból próbálnak létezni.

2014. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%

"Beismerem, hogy loptam egy boltból sok mindent, tehát ezt megtehetem máskor is büntetlenül, mert ugye beismertem... Istenem komolyan :D Aki ezzel érvel, az mit érez?"


Mit érzek? Éhes vagyok, mennék inni egy sört és kicsit morcos is vagyok, amiért nem értik az iróniát.:)

2014. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Van 18 párt ha minden igaz... ebből 1 beismerte h szétku*ta az orszagot.... tehát ennél.biztos h rossz lesz ha megszavazzák! akkor miért ne a továbni 17-re szavazzunk akiknél fennáll ugyanúgy az esély de nem 100% mint a beismerőnél... ergo hatalmas nagy mazoista aki erre szavaz !
2014. ápr. 6. 18:52
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Komolyan van olyan ember aki szavazna egy pártra akinek a vezetője nem ismerte be hogy hazudtak csaltak loptak és elk~rtak mindent? (Pedig nyilvánvaloan igy volt!!!)
2014. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 T-55 2.0 ***** válasza:
94%
Igazad van,arra kell szavazni aki a szemedbe nézve is azt mondja amit hallani akarsz,miután pedig leadtad rá a szavazatod ,a nyakadba rak még 15 ujabb adót. Ezekszerint aki jobban tudja titkolni hogy hazudik,lop az a megbízható?
2014. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!