Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 24 év után az emberek miért...

24 év után az emberek miért ennyire megértőek még mindig a politikával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Megértem, szavaznak a Jobbikra, okés, még azt is megértem, hogy Fideszre, de miért szavaznak a Kormányváltásra? Miért? Miért van még neki egyetlen egy szavazója is?

Mi, mi evett titeket emberek?

Hát hiába mondá Isten, hogy "legyen világosság" (1 Mózes 1:3-5)?



2014. ápr. 6. 18:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az ember tudja sejti, hogy lopnak, de nem törődnek vele (Ki tudja miért?), de a Kormányváltás (Gyurcsány) más, mert nyíltan bevallotta és ennek ellenére... Ez hatalmas nagy bullshit, nem csoda, hogy mindenki valamilyen hangulatjavító szerhez fordul, az emberek még magukat sem értik. Gondoljátok el egy ilyen bomlott elme mit kezd a napi szintű információ áradattal és ez bizony az átlag.
2014. ápr. 6. 19:08
 12/13 Shai-Hulud ***** válasza:

Helyes! Szavazz csak arra, aki a "Csuhások térdre, imához!" mondatot mondta.

Ez biztosan sokkal közelebb áll a keresztényi lelkülethez.

De legalábbis pontos iránymutatás, ugye?


Tényleg hiába mondá az Úr, hogy legyen világosság, nálad nem lett az.

2014. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Kormányváltás (Gyurcsány) más, mert nyíltan bevallotta "



-Tavaly Én raboltam ki a házad. Bocsi.Lehetek nálad biztonsági őr? Vigyázok majd a vagyonodra! Bizz bennem!:)

2014. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!