Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 24 év után az emberek miért...

24 év után az emberek miért ennyire megértőek még mindig a politikával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Megértem, szavaznak a Jobbikra, okés, még azt is megértem, hogy Fideszre, de miért szavaznak a Kormányváltásra? Miért? Miért van még neki egyetlen egy szavazója is?

Mi, mi evett titeket emberek?

Hát hiába mondá Isten, hogy "legyen világosság" (1 Mózes 1:3-5)?



2014. ápr. 6. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Mert tetszik vagy sem, de sokan voltak, vannak és lesznek is, akiknek a baloldali értékek állnak legközelebb a szívükhöz-agyukhoz, az Istenre hivatkozás és amit az jelképez meg sokkal kevésbé.
2014. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

És mondá az Úr:

-Szavazzátok kormányra a Jobbikot és lőn rendszerváltás.

2014. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Tudod ezzel az a probléma, hogy ha az embereknek csöpp agyuk lenne, régen rájöttek volna hogy amit ma MO az öszefogás meg a MSZP csinál és csinált 24 évig, az egyáltalán nem baloldali poltika. Úgy kajáljátok a sok szennyet a tvből hogy öröm nézni. Sry de ez az igazság. Bármit elhiszteka tvből anélkül hogy elgondolkodnátok vagy utánanéznétek. A Jobbik pl egyáltalán nem szélsőjobboldali, legtöbb embernek fogalma sincs a zsó jelentéséről. Nagy úr a TV. Sajnos. De ideje kidobni.
2014. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ez pogányság, ez Isten gyalázás, én ilyet nem teszek. Elnézést!


Felfogni nehéz, és itt most nem baloldali eszmékről van szó, mert a baloldalnak vélt MSZP és a társai nem baloldaliak, sőt ők magukat liberálisnak és egyéb dolgoknak vallják amikhez megint semmi közük.


Aki igazi Marx-i kommunista elveket vall az inkább szavaz Munkáspártra mint sem ilyen ügyefogyott bandára.

2014. ápr. 6. 18:53
 5/13 A kérdező kommentje:
Erről van szó.
2014. ápr. 6. 18:55
 6/13 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ez egy lírai öngól.A Fidesznek miért van ennyi szavazója/fanatikusa?
2014. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Na ezt én sem értem - főleg hogy ez nem is baloldal politika, hanem vmi egészen más.

Oké a Jobbik, oké a Fidesz, de tényleg hitelesnek mondható egy öszödi beszédről elhíresült Gyurcsány, Bajnai, Mesterházy "összefogása"?

2014. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert a többi alternatíva sem vonzó. Sőt!
2014. ápr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Öszödi beszéd? És akkor mi van? A többi párt is ugyanúgy hazudik, csak nem veri nagydobra.
2014. ápr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!