Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a FIDESZRE szavaztak...

Akik a FIDESZRE szavaztak válaszolnának a kérdésre?

Figyelt kérdés
Légyszi 3 dolgot soroljatok fel ami jobb lett az utóbbi 4 év alatt. Komolyan érdekel. Értetlenkedve látom ezt a kétharmados szörnyűséget. Mire fel?
2014. ápr. 6. 23:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

1. a kváknak nem kell adózni

2. jobban szeretem a narancssárga színt

3. szerelmes vagyok vikibe és így minél több viki szék van a parlamentbe

2014. ápr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%

Szia!


Én a Jobbikra szavaztam.

De úgy gondolom, hogy még ha a Jobbik nem is lehet most az első, a Fidesz még mindig messze jobb, mint a liberális elveket valló baloldal.

2014. ápr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Én nem a Fideszre szavaztam, de döbbenten hallgattam néhány ismerőst ma, hogy ők miért rá... Pld:


"Nem is tudom kire kéne, nem vagyok képben mit csinál egyik se, akkor a Fideszre szavazok.. így egyszerűbb, nem?" (itt megállt a fakanál a kezemben.. épp főztem...


"Háát.. Orbán jóképű a többi meg paraszt!"


"Nekem ő adott állampolgárságot, ezért rá szavazok"


"Három gyerekem van, magas bruttóm, az egykulcsos adóval és a gyerekkedvezménnyel k.va jól jártunk"


Hát kb. én ilyeneket hallottam, de annyira jó lenne értelmes emberek válaszát is meghallgatni :D

2014. ápr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
Itt nincsnek Fideszes szavazók! Az első válaszoló is nyilvánvalóan kamu:D Fideszes szavazók nem görnyednek egész nap a számítógép előtt,hanem dolgoznak,gyereket nevelnek,kirándulnak,szórakoznak,és boldogok,nem érnek rá kockulni,csak ha nagyon muszáj.
2014. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

1. emútnyócév

2. bukott baloldal

3. Simon Gábor

2014. ápr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Olyat nem fogsz találni...
2014. ápr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
Csökkent a rezsi.Emelték a tanárok fizetését,gyárakat alapítottak,300000 munkahelyet teremtettek,infrastruktúra fejlődött,kész lett a 4-es metró,csökkent az infláció.Te hol élsz,hermetikusan elzárt szobában? 😖
2014. ápr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó remélem csak viccnek szántad a hozzászólásod
2014. ápr. 7. 00:00
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Arra várhatsz 23.57. Értelmes választ csak értelmes embertől lehet kapni. Az pedig a Fidesztől távol áll.
2014. ápr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
10%
Érvelni tudsz,vagy csak hepciáskodsz?
2014. ápr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!