Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi kellene egy teljesen új...

Mi kellene egy teljesen új Rendszerváltáshoz? Milyen rendszer lenne élhetőbb Magyarországon szerintetek?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam 8 millió választóból kicsit több mint egy 1 millióan mentek el szavazni. Nem az a kérdésem miért csak ennyien, hanem hogy mi kéne ide, amire tényleg szavaznának is, valamint mitől lenne jobb itt élni? (csak a véleményekre vagyok kíváncsi, nem a vitára)

2014. ápr. 7. 01:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ez egy globális probléma, tehát az egész világgazdaságban egy rendszerváltás kellene. de ha csak erre az országra gondolunk, nem nagyon tudnánk mit kezdeni egy váltással sem, ugyanis ha nem lenne az EU, már csődben lennénk, nem tudnánk fenntartani az ország működését ipar nélkül például.
2014. ápr. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
ki mondta ezt neked? ha már képes vagy kérdést feltenni, akkor szerintem arra is képes vagy, hogy a keresőket használd.
2014. ápr. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
akkor rosszul hallottad mert mindenhol 50% felett volt a részvételi arány, van ahol a 60% is megvolt
2014. ápr. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1. nem ez volt a kérdés

2. nem hallottam rosszul, nem a százalékokról beszéltem, hanem az emberek számáról.

nem ugyanaz.

2014. ápr. 7. 02:01
 5/13 A kérdező kommentje:
első válaszolónak köszönöm a saját VÉLEMÉNYÉT!
2014. ápr. 7. 02:02
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, csak ki kell takarítani a Fideszt és az MSZPt a parlamentből, a rend utána magától helyreáll.
2014. ápr. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
tudod te mi az a matek fiam? 8 millió választóból 50%-os részvételi arány mellett 4 millió ment el szavazni. még számológép se kell hozzá
2014. ápr. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
1 millió ember hány százalék?
2014. ápr. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Miért fáradnánk számolással, vagy kereséssel, ha ki is találhatunk dolgokat?
2014. ápr. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igazatok van. ez elírás volt, most nézem, mit írtam fent.

de a kérdésem ettől függetlenül nem változott meg és csak véleményekre voltam kíváncsi. már nem vagyok, mert itt csak azonnal lehurrogjátok az embert, szépen is lehetett volna szólni, hogy elírtam valamit.


jóéjt mindenkinek.

2014. ápr. 7. 02:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!