Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most a fideszes csalás után...

Most a fideszes csalás után vajon mikor lesz itt is olyan helyzet, mint Ukrajnában?

Figyelt kérdés
Hiába hamisították meg a választást, ha a nép egyszer fellázad, ezeknek úgyis annyi lesz. Akkor mi értelme volt csalni?

2014. ápr. 7. 01:41
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
0%
Csak a bidambidam szarmazasuak es a nyugdijasak szavaztak a fideszre. Persze jo kis kenopenz mellett nemcsoda.... szegyen... es az is szegyen hogy a gyerekemnek aki nem is magyarba szuletik viselnie kell eme allampolgarsagot.... ez az orszag tobbet tesz ertunk mint az anyaorszagom....
2014. ápr. 7. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
0%

"Továbbá semmilyen lázadás nem fog itt lenni, mert az ország emberei választották meg a Fideszt szabad akaratukból."


Janukoviccsal is így volt.


Amúgy nem lesz lázadás, a tetterős emberek inkább lelépnek. Ukrajnában nem léphettek olyan könnyen, mert nem EU-tagok.

2014. ápr. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim válasza:
0%
mindenki tudja hogy tisztességtelenül nyert a Fidesz, csak senki sem tesz semmit
2014. ápr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
77%

Csalás? Te miről beszélsz már ne haragudj?


Tessék már elfogadni, hogy Orbánt megválasztotta a nép! A kisebbségi véleményeiteket próbáljátok többséginek beállítani! Azért mert is a gyakorin, MSZP-s facebook-on, hírportálon hangosabbak a balosok, az még nem azt jelenti, hogy lefeditek az ország egészét, amit megjegyzem, hogy egy párt sem tud lefedni!!!!



MINDENKINEK MEGVOLT A LEHETŐSÉGE, HOGY ELMENJEN SZAVAZNI, akár Orbán ellen! Aki nem ment el Orbán ellen, az vessen magára, már elnézést, akik meg elmentek azok nem voltak elegen, tehát KISEBBSÉGBEN voltak, ezért a választani akarók többsége, a FIDESZT AKARTA!!!!!!!!!!

2014. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
49%
Ne nevettessetek már fidesz-pártiak...Ózdon élek, és ITT láttam, hogy a Mekcsey útról viszik szavaztatni (meg is mondom ki, Obbágy Csaba) a cigányokat a fideszre. Farkaslyukban pedig tyúkokat osztottak (cigányoknak) a szavazatokért. Ne legyetek már ennyire tájékozatlanok. Egyébként kik vagytok ti? Mert hogy nem (igaz) magyarok, az is biztos.
2014. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
34%

"Ne nevettessetek már fidesz-pártiak...Ózdon élek, és ITT láttam, hogy a Mekcsey útról viszik szavaztatni (meg is mondom ki, Obbágy Csaba) a cigányokat a fideszre. Farkaslyukban pedig tyúkokat osztottak (cigányoknak) a szavazatokért. Ne legyetek már ennyire tájékozatlanok. Egyébként kik vagytok ti? Mert hogy nem (igaz) magyarok, az is biztos.

"



Ha ez igaz, akkor szerinted, csak a Fidesz csinálta ezt, mert Te rálátsz az egész országra! Az hogy a Fideszesek nem magyarok, ezt kikérem magamnak mind a két millió ember nevében, mert sértő és kirekesztő!!!!!!! Ez mindent elmond egyesekről, mert elbuknak egy választást, a másik meg a nép akaratából megnyeri (aki akart az elmehetett szavazni!) és ezek után ismét csak a magyarázkodás folyik a csapból!


Szánalmas, és sértő hogy csak azért kérdőjelezi meg valaki a másik magyarságát, mert nem arra a pártra szavaz, mint amelyiket ő helyesnek látja........

2014. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim válasza:
43%
Csak a FIDESZ mentheti meg az országot
2014. ápr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
34%

#38 (az vagyok akinek írtad a megjegyzést) Odatettem, hogy IGAZ magyarok. Tudod kik az igaz magyarok? Akik harcolnak a hazájukért, nem pedig a Fideszre szavaznak, hogy csak tovább 'Folytassák' (mert hogy ennyi a programuk!), hozzák be a sok cigányt, akiket majd a mi adóinkból etetnek, meg viszik nekik a segélyt, aztán nem is dolgoznak semmit! Édesanyám iskolában dolgozik, és felnőttoktatáson kell részt vennie, ami abból áll, hogy elsős szintű feladatokat adnak a 18-20 (ha nem több) éves cigányoknak, akik azokkal sem csinálnak semmit! És(!!) 3 hónap ez a felnőttoktatás, a végén nem lehet rá egyest adni. A Fidesz szerinted tesz ezekre? Nem! Örül ha meg van a 8 általánosa a cigányoknak, aztán megy ahova akar! Édesanyám ismerősének 7 (!!) fia börtönben van, és örül az édesanya, merthogy büszke a fiaira! Na ilyeneket hoz ide! És hogy miért csak a cigányokról beszélek? Mert kb. ennyit tett Orbán, hogy behozta őket!


Na meg a másik.

'Szánalmas, és sértő hogy csak azért kérdőjelezi meg valaki a másik magyarságát, mert nem arra a pártra szavaz, mint amelyiket ő helyesnek látja......'

'..csak azért..'

'....CSAK AZÉRT...'

Ez nem 'csak', itt egy egész négy évről van szó, ami alatt lerombolhatják érzelmileg, és 'fehérbőrileg' Magyarországot! Persze igen, én vagyok a negatív hogy csak a rosszat látom bennük...Bocsánat. Mint ózdi lakos, elmondhatom, hogy nagyon ki vagyok akadva ettől a párttól, ráadásul azon a két dolgon főleg, hogy:

1. Nem ment el a Vona-Orbán vitára. Pont hogy akkor kellett volna érvelnie, és kiállnia magáért, a szavazás előtt. De látom, ez, meg hogy a gáznak romlott a minősége, egyre drágább minden, stb. nem érdekli az embereket.

2. Megköszönte a 'nyereséget', mikor a negyede-fele lefizetett agymosott szegény ember volt a szavazóknak.

2014. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim válasza:
32%

A 39-es nek igaza van.Nekünk most csak a Fidesz jó!Gondolkozzatok csak!Nézzük meg mi lenne ha mondjuk a Jobbik nyert volna:

- Kilépnének az EU-ból.Hogy az nekünk miért nem lenne jó?Mert évente kb. 8000 milliárdott kapunk tőlük,s persze ezt megmondják mire lehet költeni!Ebben a lényeg az hogy ezt vissza kéne akkor fizetni,és ugyebár ezt hogy tudnánk ha mindent drasztikusan felemelnének!Ebből pedig azt következne hogy Magyarország teljesen csődbemenne!Vége lenne.


Ha a kormányváltók győztek volna:

- Nos ők folytatnák amit azalatt a 8 év alatt csináltak.Hogy mit csináltak?Rengeteg gyárat eladtak,szántóföldet,sok mindent.Elvették a nyugdíjat.Felemeltek egy csomó mindent.A gyest is elvették igen.Rengeteget loptak az országtól.És csak úgy halkan megjegyezném nekünk ez jó volt?Vagy a jobbik jó lenne?


Igen igaz hogy a Fidesz se csinál mindent jól,de lássuk csak azért mikor ők kormányra kerültek az ország konkrétan egy hatalmas nagy gödörbe volt.Romokba hevert!Ők voltak azok akik már valamennyire kihúzták az országot a gödörből.8 év szennyeit nem lehet 4 év alatt teljesen kitakarítni.De nekik már valamennyire sikerült.Sikerült megvédeni az országot mikor az EU akarta kormányozni az országot [ ez pl a nyáron volt,utána lehet nézni],munkahelyeket teremtett, s magyarok végre kezdenek picit hinni abban hogy Magyarország megint szép lehet méltó régi nagy híréhez!



Köszönöm hogy elolvastad!Remélem hasznos dolgokat írtam!S azt is remélem hogy most már kb érted az emberek miért a Fideszt választották!Ha nem akkor a válasz: gondolkodtak!!!

2014. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Ki törölte a #38 bejegyzését? Mármint...ki jelentette? Mert hogy én nem.O.o

Egyébként köszönöm a mostani #39-nek amit leírt, igazad is van, de ez a cigányság és drága dolgok, na meg a szegénység engem zavar. De reméljünk egy jobb hazát. Mégegyszer köszönöm, de ugyanúgy (illetve majd ha szavazóképes leszek) a Jobbikra fogok szavazni.

2014. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!