Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hányan gondolnak az ország...

Hányan gondolnak az ország elhagyására a választás eredménye miatt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 10:03
 1/9 anonim válasza:
59%
Megelőztél kedves kérdező, én is pont most tettem fel ezt a kérdést. Én eddig itt akartam boldogulni mindenképpen, mert félek, hogy máshol nem leszek otthon. De most nagyon betelt a pohár. Ennyi sok ostoba embert, itt soha nem lesz így változás :( :'(
2014. ápr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Oda azért kell pénz is, aki eddig nem dolgozott itthon sem, az miből vagy hogy menjen külföldre?

Nyilván olyanok mennek, vagy legalábbis ingáznak majd, akiknek vállalkozásuk van, akár kint is és itthon is.

Na meg a diplomás magasabb végzettségűek, akiknek a seggüket is fényesre nyalják csak menjenek egy adott országba

2014. ápr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
68%
Mert a Jobbik az jobb lett volna? Annak örültetek volna? Annak, hogy minden 18. életévét betöltött férfi háborúba indul Erdély visszaszerzéséért? Erdély 88%-a román állampolgár. De jó is lett volna még őket is nekünk eltartani. De jó is lett volna, ha az Unió elfordul tőlünk, és megvehettük volna a magyar termékeket 4-5-szörös áron. Ugye milyen jó lett volna nekünk akkor? És milyen rossz most?! Én nem tudom, hogy az emberek sokszor hova teszik az eszüket....
2014. ápr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az állampolgárnak kötelessége harcolni ha kell, más országokban nem jár a szájuk csak itt? Ukrajnában egy vakkantásra elmentek fegyverkezni olyanok akik több évtizede leszolgáltak már

Pontosan az ilyen felfogás miatt, nyámnyila az ország

2014. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Inkább Erdélyért, mint az USA érdekeiért... Nem baj, Orbán papa biztosítja nektek a trafikot további 4 évre, az az egyetlen amiben szerepel nála a nemzeti kifejezés, de csak a nevében. :)
2014. ápr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Első:láttam.:)

Nem baj az.:)

2014. ápr. 7. 11:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a helyzet még épp tűréshatár.

Maradt a lopós fidesz, továbbra is nagy a tábora a másik lopós társaságnak, a szociknak, az agresszív bunkó jobbik meg csak erősödik, ahelyett, hogy kihullana végre a parlamentből. Szégyen.

Ha 2018-ban is ez lesz a tendencia, vagy netán a jobbik még több birkát behülyít és kormányt váltanak, akkor tényleg szerencsésebb lesz elhagyni az országot, ugyanis ők aztán végképp csődbe vinnék Magyarországot.

2014. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja és háborúba. Csődbe és háborúba, így pontos.
2014. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Te vagy a szégyen... mi nem tetszik abban, hogy a társadalom egy része azt szeretné, hogy magyarok kormányozzanak? Nem mindenki akar cigány országban felnőni.
2014. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!