Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2014-ben a Jobbik kerülne...

Ha 2014-ben a Jobbik kerülne hatalomra, a melegeknek menekülni kellene az országból?

Figyelt kérdés

2013. nov. 18. 22:31
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
51%

Nem.

De amúgy érdekel a dolog, hogyan képzeled el a folyamatot.

2013. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
58%

de, biztos

a Jobbik diktatúrát vezetne be (nem mintha most nem az lenne) és nyíltan üldözné a zsidókat, cigányokat, melegeket, fogyatékosokat

Vona Gábor hitlerbajuszt növesztene és visszafoglalva a magyarországtól elcsatolt területeket megalapítaná a 4. birodalmat

komolyra fordítva a szót, semmit sem tennének ellenük

2013. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
66%

Mindenhol Vona Gábor portréja lógna, a parlament előtt pedig a 20 méter magas szobra. Értelmiségi munkát csak Jobbik tag vállalhatna, de persze csak azután lehet tag, miután genetikailag bebizonyítja, hogy több mint 50% magyar vér van benne! Zsidók, cigányok, homoszexuálisok pedig lámpaernyőkké változnának a koncentrációs táborokban...


Nem nem csak ironizáltam! Lenne pár elszámoltatás, meg több hangsúlyt kapna a közbiztonság, de normális életet élő embernek nem kéne menekülnie :)

2013. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:

[link]


Sokan a börtön elől inkább külföldre mennének, hiszen a Jobbik törvénytervezete szerint a homoszexualitás népszerűsítése lehet az is, ha például egy szomszéd tudja, hogy én az azonos nemű párommal élek együtt.

2013. nov. 18. 22:38
 5/59 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó vagyok: normális alatt azt értem, hogy akinek nem büdös a munka és a tanulás...
2013. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
44%
Ha jövőre sem a Jobbik fog nyerni (minden valószínűség szerint nem fog), a hívei befejezik végre az értelmetlen álmodozást?
2013. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
21%
Jó lenne, de sajnos nem valósulhat meg.
2013. nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
42%
Aki jót akar az ne szavazzon a jobbikra! Az lenne az igazi pokol a melegeknek főleg...
2013. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
65%

5: Majd legfeljebb azt mondják, a szomszéd rosszul tudja, mert nem szerelmes pár. Most komolyan, életszerű ez, amit mondasz?

Ha engem mással látnak csókolózni januárban, mint májusban, az már bizonyíték rá, hogy többszerelmű vagyok, és akkor elvisz a rendőrség, és ha nem akarom, emigrálnom kell? Istenem...

Mért pont a homoszexualitás az, ami ekkora pellengérre van állítva társadalmilag?

2013. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
70%
Én rájuk szavaztam és nem érdekel, hogyha utálják őket(én is az vagyok). Nem tudnak melegek ellen mit tenni én meg nem reklámozom nyilvánosan magamról és nem félelemből, hanem azért mert magánügy. És én is golyót röpítenék egy-két pávatollseggemben k.csögnek a fejébe, akik felvonulgatnak. Amúgy nem jókedvéből meleg valaki, a lényeg, hogy társadalomnak árt valaki vagy nem. Nem kizárt, hogy hasznára legyen egy cigány(igaz ritka) vagy egy zsidó(ez is ritka) vagy egy meleg(igaz nem tud szaporodni).
2013. nov. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!