Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is a Fidesz úgy...

Szerintetek is a Fidesz úgy beszél, mint a Jobbik, de úgy cselekszik, mint az MSZP?

Figyelt kérdés
Szerintem ebben van ráció, legalábbis én ezt figyeltem meg.
2014. ápr. 7. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A Fidesz még a szemét is kilopja a magyar embernek.
2014. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Fidesz szavakban nagyon nemzeti, nagyon hazafias.

De tettekben olyan, mint azok a szemét liberálisok meg MSZP.

2014. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 T-55 2.0 ***** válasza:
Csakúgy,mint bármelyik párt. Vizet prédikál,bort iszik...
2014. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én csak azt nem értem, miért kell azt mondani sok Fideszpártinak, hogy a Jobbikosra szavazók, mind náci aluliskolázott bűnöző.. A jobbik csak tenni szeretett volna a cigánybűnözés ellen. A nagyvárosban nem látják azt amit az alföldi kisvárosokban történik. Szerintem sok olyan programja volt, ami jót tett volna. Sokan hangoztatták, hogy ha az Unióból esetleg kilépünk, az Mo-nak rossz lenne. Nincsenek gyáraink, ami van, az elég kevés. Gyárakkal nőhetne az export Ezáltal pénz jönne a "házhoz". Nem azért Tanultam\ok, hogy közmunkásként dolgozzak éhbérért. Minden nap nézem az álláshirdetést, de egy falat munka nincs. Az egykori Orbán, aki felbuzdulva küzdött az országunkért, most annyira nem. legalábbis ezek az én gondaltaim...
2014. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez igaz.
2014. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!