Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől féltek? Mitől félnek a...

Mitől féltek? Mitől félnek a magyar emberek? Azt mondta bajnai, hogy az emberek azért nem mentek el szavazni, mert félnek. Miért mondanak ilyen hülyeséget, hogy félnek az emberek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 7. 22:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Komolyan egy ilyen ostoba ember szavát egyáltalán meghallgatod?
2014. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Az M1-et néztem tegnap este, és akaratlanul is meg kellett hallgatnom. Bár viccesek voltak a reakcióik arra a HATALMAS zakóra, amit kaptak; akkora zakó volt, hogy mind az 5 párt bele fért kényelmesen.

De ettől függetlenül, kíváncsi vagyok, hogy a bajnaisták mivel magyarázzák azokat az eszméletlen hülyeségeket, amiket összehordanak az imádottaik. Szóval mi ez a nagy félelem?

2014. ápr. 7. 22:50
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
Mert a Fidesz terrorban tartja a lakosságot, ha valakiről kiderül hogy nem fideszes kirúgják.
2014. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Én inkább a kiábrándultságra tippelek.
2014. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
Állítólag kisbusszal hordták a tudod, kicsodákat. Ha valaki félt egy ilyen helyre elmenni, meg tudom érteni.
2014. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Aki nem szavazott, azért nem tette, mert nincs kire.
2014. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A közöny, "a nekünk úgy is befellegzett már" ideológia lengi körül a népet. Az a baj, hogy a passzív ellenállást pont nem ilyenkor kéne gyakorolni. Aztán menni fog mindenféle fórumon a panaszkodás.

Érdekes eredmények születtek volna, ha mindenki elmegy.

2014. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Én tudatában vagyok ennek. Igen, a közöny az, ami sajnos jellemző az emberek többségére. Aminek nem vagyok tudatában az az, hogy mitől félnek az emberek bajnai szerint. Reménykedtem abban, hogy egy bajnai-fanatista meg tudja ezt válaszolni, hogy vajon mit értett ez alatt, vagy megint csak süketelt szokásos módon.


A cigányokat csak néhány településen szállította a Fidesz szavazni.

2014. ápr. 7. 23:07
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha mindenki elment volna akkor a fityesz lehúzhatta volna a rolót.
2014. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mert mindenki hibás a rossz szereplésükért. Mindenkit hibáztatnak.... még az embereket is.
2014. ápr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!