Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől féltek? Mitől félnek a...

Mitől féltek? Mitől félnek a magyar emberek? Azt mondta bajnai, hogy az emberek azért nem mentek el szavazni, mert félnek. Miért mondanak ilyen hülyeséget, hogy félnek az emberek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 7. 22:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Miből gondolja, hogy nagyobb részvételi arány nem úgyanezt az eredményt hozná?

Miből gondolja, hogy csak a bal oldali szavazok marattak otthon? ( Igaz, olyan idősek már, hogy nem tudnak elmenni) .

2014. ápr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem, hogy aki a nem megfelelő pártra szavaz, valahogy kiderül és negatív diszkriminációban részesül. Facebookon én se merek politizálni, mert jelentkezel valamilyen állásra, az az első, hogy azt nézik mit kedveltél, mit osztottál meg és valahogy az anonimitásnak sem hisznek az emberek. Hidd el, 2 másodperc alatt ki lehetne nyomozni, hogy ki vagyok én meg te, csak egy fejesnek le kell kérnie az IP címünket. Az interneten nincs névtelenség és sok összeesküvés-elmélet létezik, hogy a valóságban is a falnak is füle van.
2014. ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Abból gondolom, hogy 5.000.000 ember, más, mint 8.000.000, az arányosság valóban egy fontos dolog, de nem mindegy, hogy azt az 5 milliót véletlenszerűen válasszuk ki, vagy saját maguk jelentkeznek, mert akik elmennek voksolni, eleve máshogy gondolkoznak, mint a nem szavazók.
2014. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Elnézést, azt hittem nekem írta, de látom, hogy nem.
2014. ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Minek elmenni szavazni? Előre le volt játszva ez a választás. Négy év múlva biztosan nem megyek el, külföldről már nem fogok okoskodni.
2014. ápr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az emberek attól féltek/félnek, hogy a Gyurcsány-Bajnai-Fodor-Mesterházy négyes ismét porondra lép.
2014. ápr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szégyenükben már nem tudnak mit kitalálni.


Senki se félt, mitől kellett volna félniük egy szavazófülkében?

2014. ápr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hát hülyeséget,mond.

Hazudik mind ezért nem szavaznak.

2014. ápr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Azért nem mennek el, mert tudják nagyon jól, hogy mindegyik párt ugyanazt műveli, csak a neveik változnak. Az állami rangra emelt közbűntényekhez nem akarnak asszisztálni, ennyi.


LiBajnai meg ostobább mint hat pár rendőrcsizma.

2014. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!