Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen elmaradottak és...

Miért ilyen elmaradottak és önmaguknak ellentmondóak az emberek ebben az országban?

Figyelt kérdés

A közelmúltban valaki feltett egy kérdést, hogy "volt-e valakinek cigányokkal konfliktusa?", normális, kulturált hangnemű válaszok jöttek, mindenki elmondta a történetét, úgy hogy senki nem vitt bele politikát egy szóval sem, mégis törölve lett a kérdés, mert a "antiszemita és rasszista volt a kérdés". Hangsúlyozom a válaszok között a Jobbik elő sem került!


Vagy ha egy párt felveti a pedofília kapcsán a kémiai kasztrálást akkor záporoznak a szavazópolgárok nagy részétől a "szélsőséges", "barbár", "elmaradott", "kirekesztő", "nem európai" szövegek és jön az elhatárolódás. Ha csendőrséget, politikusbűnözést, cigánybűnözést emlegetnek, vagy az EU-t szidják a dilijei [pl. a központosító, uralkodó törekvései] és a kizsákmányolása miatt és nacionalizmust javasolnak menekülésként, akkor "csak" lehordják csúnyán a dolog felvetőjét.



Ilyen országban élünk, elmaradottban, ahol nem tudják értelmezni az ALAPVETŐ (nem kell értelmezésükhöz egyetemet végezni) kifejezéseket, középkori tabuk vannak, a valósággal totál ellentétes dolgokat tolják, de a szólás szabadságot, és a demokráciát hirdetik. Cenzúrázzák azokat, akik kulturáltan vitáznak egy "kényes" dologról. Ez helyénvaló? Ez az egész számomra érthetetlen.


Miért nem értik meg, hogy senki nem akar népirtást vagy csoportok jogcsorbítását, csak emberi kereteket és jogállamot szeretnénk ? Miért nem veszitek észre, hogy külföldön bevett dolgok azok (pl. a pedofilok kasztrálása), amiket itthon "haladásellenesnek" minősítetek ?


2014. ápr. 8. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Sok liberális hülyeség amit megengednek.Az a baj.
2014. ápr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Mert a magyar tudatosan van elbutítva, elnyomva, és ehhez még asszisztál is mert buta.

Mindennek véget lehetne venni egy Jobbik kormánnyal, de mint láthattuk az emberek asszisztálnak a saját nyomorukhoz.

Egy önérzetes, egységes nemzettel nem lehetne ezt megcsinálni ami itt van.

2014. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem a kérdésleíráshoz csatolni:


UI.: A kérdés NEM provokáció, teljesen komoly. És NEM is öncélú sértegetés, ugyanis alaposan megindokoltam, miért kérdezem ezt.


Az alpári, személyeskedő stílus maradjon meg a hülyéknek, nekik erre futja.

2014. ápr. 8. 23:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Sokszor lefutott téma: a szólásszabadságod az állam tudja megsérteni. Senki más nem, csak az állam.


Amúgy is, a kulturált vitát bármely cenzusnál jobban akadályozza, ha arról, aki nem ért egyet veled, kijelented, hogy elmaradott, mikor már ebből a kérdésből is kibukott, hogy Te sem vagy tisztában 1-2 fogalommal..

2014. ápr. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kémiai kasztrálás teljesen badarság. Londonban ha ránézel és mosolyog egy babára teljesen jó szándékból feljelentenek zaklatás és pedofília vádjával. A pedofília elég ismeretlen terep, mivel elég tabu téma.


Nekem az nem tetszett ezzel kapcsolatban hogy nem társadalmi vitát kezdeményezett ezzel kapcs a jobbik hanem minden pedofil kasztrálásáról beszélt. Én ismerek olyan ember aki gyermekek iránt érez szexuális vonzalmat de rendszeresen kezelteti magát mert tudja hogy ez elfogadhatatlan. 3-4-5 éves gyerekkel felnőtt nem létesíthet szexuális kapcsolatot.


A másik meg a cigánykérdés is tabu és sokszor negatívan hozzák fel ezt a témát, ebben sem úgy teszik fel a kérdést "ki ismer rendesen dolgozó cigány embereket?"

1 munkatársam és ahol dolgozom ott 3 cigány takaritó van aki tisztességesen minden nap bejár, 12 órázik ráadásul. És amikor egyik megkérdezte hogy a gyereke mellé miért nem szül még egyet azt mondta hogy "ennek a pasinak nem fogok még egy gyereket szülni".


Tehát itt inkább a hangvétellel van baj, aki foglalkozik a cigányokkal azok vagy politikába viszik őket vagy negatív irányba. Nincs építő jellegű kezdeményezés és ez itt a gond. Egy cigány is ugyan olyan mint bárki más miért ne lehetne diplomás doktorizó tisztességes magyar ember?....

2014. ápr. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdezö! Én írtam ki azt a kérdést, amit a gyik törölt is.Kaptam figyelmeztetést hogy provokativ volt a kérdésem és törölni fognak a gyikról. Nem hagytam annyiban (mert jogszerütlennek és önkényesnek gondoltam a cenzúrát, mert úgy volt ahogy írtad, senki sem váltott rasszisra hangnemre) Írtam a moderátotnak levelet, melyben azt kértem hogy indokolják meg azt hogy miért provokativ és rasszista a kérdésem. Választ a mai napig nem kaptam.
2014. ápr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, csak a moderátorokat sértette :/

Egyébként én is látom, hogy sokszor teljesen normális kérdéseket is törölnek!

2014. ápr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sok esetben a moderátorok se segítenek a helyzeten, mert ha valaki foglalkozni akar evvel nem feltétlen provokatív céllal akkor is le van cenzúrázva, mert a Szent tehenekhez senki sem nyúlhat.

Nálam ezért egy hatalmas nagy pont a Jobbiknak hogy ők ez ellen harcolnak csak a legnagyobb szinten.

Úgy gondolom csak még jobban szítja az indulatokat ha még egy ilyen szeres gyiken is megjelenik a cenzúra.

Jogosan válhat akárki szélsőségessé mondván a saját hazájában le van cenzúrázva aki kimondja amit ki kell.

Én tudom hogy ez magánoldal és csak rajtuk múlik meg mit hagynak kint, de úgy gondolom a mottújuknak igen csak ellent mondanak. Vagy akkor tegyék ki hogy "Amit nem mertél 14 évesen sex kapcsán megkérdezni, itt megteheted".


Mert sajnos az van hogy a cigányokról sem lehet beszélni, és amikor idejönne valaki hogy na akkor feltesz egy nem sértő kérdést, mert máshol nem meri megkérdezni mert fél magától a cigányoktól meg a liberálisoktól, és itt letiltják, az életben holnap akár meg megint elszenved valamit a cigányoktól, hát bizony abban a pillanatban megszületett egy újabb potenciális "náci trappista", aki mint a cenzúra és a gonoszok ellen harcoló egyén a Jobbikra fog szavazni érthető okokból.

Ilyen egyszerűen születik a Jobbikos szavazó, nem bokron vagy fán teremnek, hanem az élet bajos dolgai szülik őket, vagyis nyitja fel a szemüket.

A radikális helyzet szüli a radikális pártot.

2014. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha itt normális guberátorok lennének, akkor az ilyen fizetett vadbarmok, mint én, már rég ki lennének tiltva a Politika rovatból. Szóval a fene érti ezt a rászizmust.

CSAK A FIDESZ!

2014. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!