Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen tamogatast varhat egy...

Milyen tamogatast varhat egy fiatal par?

Figyelt kérdés
most kezdenenk az eletunket koltoznenk stb nincs valamilyen tamogatas fiatal parok reszere?

2014. ápr. 9. 03:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hátbaveregetés, biztatás.

Komolyan szólva fundamenta lakáskassza kb. az egyetlen dolog, de annak nem holnap lesz eredménye, több évnyi takarékosság után talán.

2014. ápr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Milyen értelemben,mire kellene támogatás?
2014. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Rövidesen újra lesz szocpol. Ha most gyorsan elkezdtek fizetni két havi 20 ezres fundamentát, és 4 év múlva megszületik az első gyermek, és még vállaltok kettőt, akkor 4 év múlva lesz 6-7 milliótok, amiből 4-5 az állam ad, plusz a párod főállású anyaként kap majd mindennel egy 100 felett. Ez azért nem rossz ajánlat. Én most vettem 2.1 misiért egy jó állapotú cs.házat falun. Nagyjából 3-t kell rákölteni, de ebbe új vízkötés, új villany, új konyha, új fürdő, minden benne van. A fundához amúgy a hitel is kedvező. Persze akinek nagyobbak az igényei, az magára vessen.
2014. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
Ha mindketten dolgoztok, magyarok vagytok és nem azonos neműek, akkor kb. semmit. Amit magatoknak megspóroltok vagy a szüleitektől kaptok, az a tiétek, esetleg bízhattok olcsó önkormányzati bérlakásban, ha az önkormányzatnak van ilyenje és van ismerős vagy rokon a hivatalban.
2014. ápr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%
Ha a Jobbik nyert volna, akkor mondtam volna hogy a programjukban ti is szerepeltek mint az egyik fő érintett célcsoport, hogy adnak majd apró pénzért lakást, de hát mivel nem ők nyertek, illetve a fideszt meg nem tudom érdekli-e egyáltalán az aki dolgozó magyar, így nem tudok nyilatkozni.
2014. ápr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A melegek mióta kapnak ingyen lakást? Erről én mert nem hallottam még? És ilyenkor hogy ellenőrzik, hogy nem csalnak-e? Bizottság előtt kell dugniuk, vagy időnként bejelentetlenül ellenőrzik őket?

Imádom az ilyen hőbörgőket.. A másik meg ha a cigányoknak olyan jó dolguk van, hogy mindent ingyen kapnak és rohadt jól élnek, akkor miért nem vallod magad annak, te is ugyanúgy megkaphatnád a nagy kedvezményeiket (a semmit). Magyarországon ugyebár olyan nemzetiségű vagy, amilyennek vallod magad..

2014. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Fidesz egyenlő gyed, gyed extra, szocpol, család, és munka -centrikus kormányzás. Ha átlátnátok az orbángyűlölet ködén, ti is látnátok.
2014. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja, ha hirtelen a leány 3-as ikreket szülne, tényleg egész sokat kaphatna. A családközpontúságról meg annyit, hogy pont, hogy könnyebbé tették az új munka törvénykönyvében a kismamák kirúgását, részmunkaidős állásokat továbbra sem szorgalmazzák semmivel, cserébe a munkáltató kb. olyan túlórát csinál, amilyen tetszik neki, minimális kompenzációval a munkavállaló felé. Tök jó dolog, hogy a kölkök majd hétvégente látják az anyjukat, meg reggel talán, még szocializáltabb és intelligensebb nemzedékeknek nézzünk elébe.
2014. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A provident! Vegyetek fel 350 ezret, és meneküljetek ebből az országból.
2014. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hat ez eleg ... szar
2014. ápr. 9. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!