Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy fideszes szavazó véleménye?!

Egy fideszes szavazó véleménye?!

Figyelt kérdés

Velem esett meg, még a választás előtti napokban. Van egy kollégám, akinek svájci frank hitele van, nagyon sok, havi 150-et fizet. (lakáshitel) Mindig panaszkodik rá milyen sok, és sosem fogy el stb. De azért a szavaiból sejtettem, hogy fideszes.

Én elkezdtem neki elmagyarázni, hogy a Jobbik hogy oldaná meg a dolgot, felvétel napján lévő árfolyamon átszámolná újratárgyalná...ismeritek. Vagyis 1000x jobban járna mintha élete végéig fizetné az uzsorát. Tudjátok mi volt erre a válasza? -De hát a rezsicsökkentés...!

Esküszöm le kéne lőni az ilyen embereket. Ez az a tipikus birka szellem, amiről már annyi szó esett.

Vélemények?


2014. ápr. 9. 17:57
 1/10 anonim válasza:
74%
Ne nyavajogjon hanem egye amit kifőzött. Mindegy is. A politika nem a kedvencem. És ha megszeretem akkor is ugyanannyi birka lesz.
2014. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Tudom a jobbik jókat mond de ez azért nem olyan egyszerű hogy újratárgyaljuk aztán osztunk szorzunk és a végén még a bank tartozik nekünk. Majd bolondok lennének belemenni.
2014. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
34%
tipikus birka te vagy, aki ezért lelőne egy embert. ha valakinek nem az a véleménye mint neked akkor azt meg kell ölni? agyad hol hagytad nyomorék?
2014. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

(Igaza van annak a sok embernek aki azért reklamál, mert a fidesz rajongók nem tudnak helyesen írni.)


Csak bemutattam egyet, közületek, hogy kit mennyiért lehet megvenni. Majd kb.3 hónap múlva, amikor a rezsi elkezd emelkedni, talán elgondolkodik.

Vagy mégsem...és az ilyenek miatt "szívunk" mi is.

2014. ápr. 9. 18:10
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Percenként lesz egy "fideszes" kérdés?? Kicsit olvass vissza, 7.-e óta folyamatosan ilyeneket tesznek fel.

Íme egy, ahol épp az imént verte ki a biztosítékot a kérdező és a kommentjei:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__555..



Amúgy meg: A jobbik is nálam esélyes volt, azért mert "svédekkel" kell valamit kezdeni nagyon gáz, hogy ennyire büntetlenül tehetik a dolguk. Ugyanakkor olyan radikális és erős elképezlésik vannak, és túl sok mindent ígérnek a programjukban, amit nagyon nehéz elképzelni, hogy valóban kivitelezhető.

Szerinted a bankok szó nélkül tűrnék, hogy ekkora "veszteségük" legyen??

Devizahiteles vagyok én örülnék ha ez így menne, de sajnos ez nem így van. Nem emiatt nem szavaztam a jobbikra, hanem azért mert túlságosan hevesek, habár nagyon sok véleményükkel egyetértek, és kiváncsian vártam volna, hogy hogyan valósítják meg az ígérteiket, de mégis soxor nálam a vicc kategóriát súrolták az elképzeléseik.


A fideszben láttam jelenleg a legtöbb pozitívumot (és igen, tudom volt földmutyi, trafikmutyi, és még sorolhatnám, de volt családi adókezdvemény, rezsicsökkentés, gyed extra, kismamáknak 3 éves koráig védelem, munkáltatóknak kedvezmény, ha munkanélkülit vagy kismamát alkalmaz, devizahitelmódosításra lehetőség, visszhozta a szocpolt, a családosokat munka után teszi kedvezményezetté, nem a családi pótlékot emelte, hogy aztán minden boldog-boldogtalan szűljön, stb.)


Szóval, ha ezért "lelőné", hát sajnálom. Olyan nincs, hogy egy párt csak és kizárólag rossz döntéseket hoz, legyen az akármelyik párt. Aki ilyet kijelent az erősen elvakult.

2014. ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem meg mind a ketten hülyék vagytok hogy a politikáról beszélgettek a munkahelyen. Elárulom hogy a jobbik és a baloldali fgdfgdf is ugyanolyan szar, mint a fidesz.
2014. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Ja, majd én is holnap bemegyek a boltba, aztán újratárgyalom a sör árát.. Az úgy működik..

Másrészről meg, aki devizahitelt vett fel, fizesse csak szépen, így is az én adómból finanszírozzák az ő hülyeségüket. Azt nem voltak képesek felfogni, hogy a devizahitel annyit jelent, hogy a bank ad neked x svájci frankot, neked pedig vissza kell adni 1,2x svájci frankot. Mivel a jövedelmed forintban kapod, a forint pedig folyamatosan veszti az értékét a rendszerváltás óta a svájci frankkal szemben, nem kell hozzá nagy okosság, hogy tudjad, hogy egyre többet kell fizetni..

2014. ápr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Látom a Jobbikosok nagyon mérgesek, hogy nem nekik lett kétharmaduk :D
2014. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Hetes neked sok fogalmad nincsen erről a hitelkonstrukcióról.
2014. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oké, akkor hogy van a devizahitel?
2014. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!