Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdekelne, hogy az a cirka...

Érdekelne, hogy az a cirka 2,5 - 3 millió szavazó, miért nem ment el szavazni, aki megtehette volna? Titeket nem érdekel az országotok, ti nem itt éltek?

Figyelt kérdés
Nem hibáztatni akarok senkit sem, csak, nagyon érdekelne miért tettétek? Lehetett volna más országunk is, ha Ti is részt vesztek a Társadalomban. Nem kell érteni a politikához, nézz körül a saját és más háza tájékán, a környezetedben mit látsz, olvasd el a programokat és biztos vagyok benne, eredményre jutottál volna.
2014. ápr. 7. 10:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
50%

én kötelezővé tenném a választási jogot mindenkinek.

úgy lenne tisztességes, és akkor nem lehetne panaszkodni az eredmény miatt.

2014. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%
Ezt én sem értettem soha. Ha helyben szavaz az ember, max. fél óra az odasétálással együtt. Szép tavaszi nap, jó idő volt, semmi ok nem volt az otthonmaradásra.
2014. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
27%
Mert az mszp jobb lett volna? Ők is ugyanúgy csalnak, lopnak, hazudnak mint a fidesz. Így evidens nekem hogy éppen ki lop, mutyizik, ezért nem mentem szavazni. A jobbikról ne is beszéljünk, egy putyinseggnyaló viccpárt.
2014. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
6%

"Lehetett volna más országunk is..."


Hát biztos nagyon remek ország lett volna itt a Kormányváltók vagy a Jobbik vezérlete alatt.

2014. ápr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
40%
En is kotelezove tennem.
2014. ápr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%

Mert egyik párt se szimpatikus neki.

Röviden tömören egyik tolvaj bandára se akar szavazni

2014. ápr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
52%
A hármassal tökéletesen egyetértek.
2014. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
52%

Szerinted kérdező, nem csalnák el a szavazatokat akkor? Direkt nem vezetik be a kötelező szavazást, mert így mindig nagyobb az esély nyerni a legnagyobb pártnak.


Úgy vélem, volt rá több évük hogy normálisan kifizessenek minket, nem tették, így meg sz*rok a pofájukba!

21F

2014. ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
77%
Mert egyértelmű volt, hogy ki nyer!
2014. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
61%
Aranyos! Ugy irod mintha valamiért az összes nem szavazo itt lenne a GYK-n. Elárulom, lehetnek hiányzok is!!!!
2014. ápr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!