Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nem mentek szavazni, ti...

Akik nem mentek szavazni, ti most mit éreztek, gondoltok?

Figyelt kérdés
Én már nem is bánom, felesleges lett volna sorban állni.
2014. ápr. 10. 06:41
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Nekem kb. eszembe sem jutott, sem akkor, sem azóta :D Még amikor kampányoltak, egyszer-kétszer eltémáztunk a dologról, de engem őszintén nem érdekel a politika. Én azt értem, hogy azok ott fenn mind szemét kizsigerelő tolvajok, de AKÁRKI nyerte volna a választást, itt akkoris mindenki csak rinyálna, mert ez Magyarország, ahol mindig mindenki csak rinyálni tud meg keseregni, és másokat hibáztatni. Kevés a fizetés, drága a kaja, nehéz az élet, igen, de nem a miniszterelnök fogja meghatározni, hogy én milyen sorsra jutok. Megnehezítették a dolgunkat, ez tény, de sem én, sem a családom, sem a barátaim soha nem voltunk Fideszesek, se semmi mások, és mégis jól élünk. Elvégeztünk egy jó iskolát, szereztünk egy jó szakmát, találtunk jó állást (ezek mind sikerülnének AKÁRKINEK, aki igazán akarja), és boldogan élünk. Küzdeni kellett, igen, szegénységből indultunk, igen, nehéz volt, de MEGCSINÁLTUK, mert AKARTUK, és nem azzal foglalkoztunk, hogy kik ülnek a parlamentben. Van nálunk halálbüntetés? Nincs. Van polgárháború? Nincs. Van éhezés? Nincs. Van államilag támogatott főiskola? Van. Vannak munkahelyek? Vannak. Innentől kezdve, ha mindenki befejezné a RINYÁLÁST, és gondolkodna helyette, meg megdolgozna a céljaiért, akkor itt mindenki marhára boldogan élhetne. De nem, mert ez rinyaország, ahol senkinek, soha, semmi nem jó. És még mielőtt leosztana valaki, igen tudom, hogy rengeteg probléma van nálunk (közbiztonság, bérek, stb.), de ezekről a polgárok tehetnek, nem a kormány. :) Mert itt mindenki köcsög, önző, gyűlölködő szemét. Tisztelet a kivételnek. :) Na, nem röviden és nem tömören, ezt gondolom. :D
2014. ápr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Aki nem szavaz annak nincs joga egyik vagy másik oldalt se bírálni hisz nem élt a lehetőséggel hogy változtasson a nem tetsző dolgokon.
2014. ápr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3%
Azt érzem, hogy nagyon jól tettem és szégyelljék magukat azok, akik valamelyik tolvajbandára szavaztak.
2014. ápr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is elvagyok a gondolattal...egyrészt ha az egyéni szavazat ér többet, akkor Lázár Jancsi városában tökmind1 kire szavaztam volna...másrészt meg akárkire szavazok, úgysem oldja meg azokat a gondokat, amit magamnak kell.
2014. ápr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mondjuk szavaztam, de teljesen egyetértek az 1. válaszolóval!
2014. ápr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!