Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Radikalizálódik-e Schiffer...

Radikalizálódik-e Schiffer András az emlékműállítással kapcsolatos TV beszélgetése alapján?

Figyelt kérdés

Az ATV-n elhangzott beszélgetése alapján Schiffer Andrást nácinak minősítették: "Szabó Zoltán (DK) simán lenácizott. Egy nyugalmazott legfelsőbb bírósági bíró (volt bírósági szóvivő) görénynek, 'aljas sunyi kis mocsoknak' nevezett, egy már korábban elhíresült nyelvész leköpéssel, mások utcai lincseléssel fenyegetnek. Az idézetek nem a kuruc.info, hanem magukat demokratának tartó polgártársak Facebook-oldaláról valók. Az okos a saját, a buta a más kárán tanul, a gyűlöletcsoportok – úgy látszik – semmiből sem" – írja Schiffer. [link]

Mit gondoltok a fenti véleményekről az alábbi beszélgetés alapján: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AhCox..



2014. ápr. 11. 09:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%

"Majd most megtanulja hogy egyszerre nem lehet két pecsenyét alaposan megsütni egy kézben."


Nem gondoltam, hogy valaha Schiffert fogom védeni, de ne tanulja meg. Jó lenne, ha lenne valaki aki tud két pecsenyét sütni, méghozzá jófajtát. Ebből csak előnye lehet, ha nem tudják belehúzni ebbe a bipoláris baromságba szélsőséges szinten.

2014. ápr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ritkán hallok olyan egyenes és tiszta beszédet mint amilyen schifferé volt.
2014. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon ki vagyok ábrándulva az egész magyar politikából, szavazni sem mentem...

De Schiffer személyében most végre látom az előrelépés lehetőségét. Sajnos ez a port kavaró interjú kellett ahhoz, hogy alaposabban utánanézzek az LMP programjának, és nagyon megtetszett, amit olvastam, hallottam.

Schiffernek néhány korábbi interjúját is megnéztem, és nagyon tetszik, amiről és ahogy nyilatkozik.

Szerencsére elég sok, az enyémhez hasonló véleményt olvastam az elmúlt napokban, és nagyon remélem, hogy ezek nagyobb hatással lesznek Sschifferre, mint az őt köpködő megnyilvánulások. Szerintem nagyon sok olyan emberben sikerült egy kis szikrát csiholni ezzel a kulturált és értelmes véleménnyel, akiknek már nagyon elegük van a 24 éve egymást cseszegető oligarchiákból, de a Jobbik álláspontjával sem tudnak azonosulni.

Így tovább, nem kell kompromisszumot kötni és koalícióra lépni egyik sunyi társasággal sem: ha ezen a csapásirányon elindul és rajtamarad az LMP, szerintem 4 év múlva meglepő eredménynek lehetünk szemtanúi - és talán még én is elmegyek szavazni :)

21/l

2014. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
ugy tunt, hogy Olganak megakadta lemez..
2014. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!