Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz miért tartja meg a...

Fidesz miért tartja meg a Nemzeti Dohányboltokat mikor mindenki rosszul járt velük?

Figyelt kérdés
Rosszul jártak a dohányzók, a kisboltosok, a kormány és a trafikosok is, mert mindenki ukrán cigit szív. Sőt most fogják májusban kipaterolni a nagyobb áruházakból és benzinkutakból a trafikosokat, amivel megint mindenki rosszul jár, mintha a kormány magát ostorozná...
2014. ápr. 11. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Régebben is ukránt szívott az, akit nem zavart a pocsék minősége.
2014. ápr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindenki vesz zugcigit, én sem merek, ki tudja mi a franc van benne, elég mérgező anélkül is.
2014. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem mindenki! A csókos haverok jól jártak!
2014. ápr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Egyébként múltkor beszélgettem egy ismerős trafikossal. Nem annyira jöttek be a számításai, mert nincs túl nagy forgalmú helyen. A másik oknak pedig a töltős dohányt nevezte meg, ami állítólag felébe kerül, mint, ha dobozost adna el.

Én bízok a valós cél elérésében, ami a árusítóhelyek és a dohányzók csökkenését jelenti. Azt gondolom, hogy az egészségkárosításból nem kell jövedelmező üzletet csinálni. Ami bejön az adóból azt elviszi a tb. Az ukrán biznisz felszámolása pedig a NAV dolga. Sima egyszerű emberekre milliós bírságokat szabnak ki, nem hiszem, hogy ennek nincs visszatartó ereje.

2014. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért jártak volna rosszul a trafikosok? A fityesz engedi nekik a piaárusitást és máris megy a bolt nagy haszonnal. Ne féltsd öket! (Vagy csak te is trafikos vagy és kevesled a zsozsot? Telhetetlen!)
2014. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Mert a magyarirtás kezdetét vette.
2014. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Az ukrán biznisz felszámolása pedig a NAV dolga. Sima egyszerű emberekre milliós bírságokat szabnak ki, nem hiszem, hogy ennek nincs visszatartó ereje."


Hát nemtom ecsém, eccer próbálna rám a paraszt milliós bírságot szabni, úgy baxnám piccsán, hogy még az annya is teherbe esne.

2014. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 rémuralom ***** válasza:
Egyáltalán nem szív mindenki ukrán cigit. Rengeteg dohányos ismerősöm van (amivel, gondolom, nem vagyok egyedül), de egy darab nem sok, annyi cirill betűs cigisdobozt sem láttam még tavaly július óta.
2014. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Macungo ***** válasza:
Ki az a mindenki? Állítom a tv-ből vetted, hogy mindenki ukrán cigit szív.. Dohányoztál már valaha, meg a sok károgó.. A dohányosnak mindegy hol veszi a cigit.. Ráadásul a dohány ára az EU elvárásai miatt is emelkednének, tök mindegy. Ez nem a kormány hibája.. 1500 Ft-ig meg sem áll mert, nem maradhat el az ára az EU átlagárától..
2014. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Macungo ***** válasza:
És azt ki mondta, hogy rosszul jártak a trafikosok?? Biztos van olyan aki mellett 100 m-re ott egy másik, de nem hiszem, hogy a többség rosszul járt volna. De én már biztos egy példa vagyok arra aki leszokott..
2014. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!